Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Goboosting.pl- jakość świadczenia usług & traktowania klientów


Zorix
 Udostępnij

4 Attachments

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Witam, chciałbym przestrzec przed doładowywaniami konta ,a przynajmniej przez trade bota na stronach sklepcs.pl & goboosting.pl (i wszystkich innych sklepach w których @live4net pośredniczy) 

Ale o co mi chodzi tak naprawdę ? Już tłumaczę: wczoraj zostały wysłane skiny z konta Smigol w celu doładowania mojego konta (bo tak jest napisane na stronie goboostingu): 

Spoiler

AEE4E88F0C815A1EBAC37570297290AB1C6AE0AB

ta informacja wskazuje na to że wchodząc w ten trade link zostanie doładowane moje konto ,a tak się nie stało.

"Aby doładować kredyty za skiny, wystarczy wysłać je do jednego z naszych botów ... i doładowuje twoje konto" te zdanie pokazuje 3-osobę czyli Aby doładować ... wystarczy wysłać: 

Skiny zostały wysłane (tutaj ss) a kasy brak. 1F6FD8590B197133D2D5C0B472B69DAE14D84E77

 

Zastanawiałem się co się stało i napisałem do właściciela @live4net ,który stwierdził ,że powinienem sam doprecyzować sobie informacje o doładowaniu konta z którego została wysłana kwota lecz tak nie było. Dowiedziałem się że zostało doładowane konto jakiegoś sklepu sieci cs (która ma u nich sklep) i nie uzyskam zwrotu mimo ,że błąd nie jest z mojej winy (tylko niedoprecyzowanie informacji bo na gosetti działało w ten sposób doładowanie serwera jako wysłanie znajomemu linku do trade) i  tylko jedynie może właściciel tamtego sklepu mi go udzielić.

 

Więc jeżeli ktoś się zastanawia nad używaniem tej opcji to stanowczo odradzam chyba że lubi niespodzianki bo w moim przypadku kupiłem kredyty na goboosting ,a się dowiedziałem że kupiłem wpln na jakimś sklepie w jakiejś sieci ale przy rozmowie na pw widzę że jest to umyślne ponieważ wskazują ,że sam powinienem wiedzieć jak ich bot działa (bez żadnych informacji o tym więc nie wiem w jaki sposób mam to zrozumieć ) 

 

Wszystko zależy od właściciela sieci http://hades-zone.pl/ czy odzyskam kwotę, próbuje się z nim skontaktować jeżeli odzyskam doładowaną kwotę (w co wątpie) to dam odpowiednią informacje 

 

Road2Skill.eu            s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć zawartość.

Przez SUPER TIMOR,

Nikt NIE PRÓBOWAŁ Cię oszukać, więc nie tyle co mniej kontrowersyjna nazwa, ale prawdziwa.. chyba sobie z tym poradzisz? :p

Road2Skill.eu            s.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...