Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Serwer poszukuje opiekuna


CannabisP62
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka ?

Wróciłem po dosyć sporej przerwie bo prawie 2lata i znów będę robił to co mnie jara, czyli serwerki.

Tylko mam pewien problem nie mam zbytnio możliwości na granie na tym serwerze, ponieważ komputer swoje wysłużył i mogę pykać tylko w 1.6, więc czy jest tutaj ktoś zainteresowany posadą Opiekuna Serwera? 

Wszystkie sprawy techniczne oraz sprawy związane z opłatami serwera jak i reklamą są po mojej stronie od ciebie jedynie będę potrzebował podstawowej wiedzy, którą powinien posiadać ADMIN serwera i najlepiej kilku znajomych z którymi będziesz mógł grać na serwerze.

Serwer jest w trakcie montowania będzie to mod ARENA1VS1 full standard tylko dojdzie sporo urozmaiceń które nie wpływają na samą rozgrywkę typu: skrzynie, misje, rangi, medale, skiny z możliwościa sprzedaży kupna oraz wymiany i może coś jeszcze jak wpadnie do głowy.

Serwer dostanie reklamę od razu po skończeniu go(ok. tydzień) na gosetti stawka dzienna 10-15zł na 30dni oraz garstkę(10/15osób) zainteresowanych graczy z forum którzy wyrazili chęci na nowy serwer CS:GO(nie ma jeszcze) i sami wybrali mod ARENKI, dlatego myślę że jest to dość ciekawa propozycja.

 

Kontakt: forum HeadShotownia.pl Uztkownik: CannabisP62

 PW na mygo 

GG: 70736981

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...