Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Cs go zacinanie się obrazu


deiz366 keycase.pl CASEDROP.EU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od pewnej aktualizacji cs go mam problem z zacinaniem się obrazu męczę się już od jakiś 3-4 dni szukam , szukam i szukam i nic nie mogę znaleźć robiłem reinstal cs go , windowsa 10 pobierałem nowe sterowniki do karty graficznej patrzałem na 15 różnych artykułów i robiłem tak jak było w tych poradnikach lecz nic nie pomogło może ktoś z forumowiczów mi pomoże bo ja naprawdę już nie mam pomysłu :

Specyfikacje laptopa lenovo 

Karta graficzna : Intel(R) HD  Graphics / nvidia geforce  GT 820M (Ta karta od nvidi  jest trochę zepsta  ponieważ tam gdzie była zamontowana w laptopie ta karta spadł na nią przedmiot)

Procesor : Intel(R) Pentium(R) CPU  3550M @ 2.30GHz

Pamięć RAM: 4 GB

Windows 10 64 bit home

 Podczas zacięcia się obrazu mogę dalej się poruszać oraz strzelać chcę wspomnieć , że przed tą aktualizacją  co wspomniałem nie było żadnych lagów ani ścinek obrazu chcę też wspomnieć , że muszę resetować cs go poprzez menedzer zadan bo inaczej nie da rady patrzałem na temperaturę i jest w normie max 50 stopni z odpalonym cs;em

Pozdrawiam ! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...