Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Masz problemy z weryfikacją vac w csgo? nie ty jeden!


owner_2019
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do napisania tego artykułu skłoniła mnie moja własna przypadłość. Niestety, w obliczu ogromnego obciążenia serwerów, Valve stoi przed obliczem kolejnych błędów.

 

W ten piękny niedzielny wieczór chciałem wraz z przyjaciółmi rozegrać matchmaking w CS-ie. Niestety nie było mi to dane. Wyskoczył mi komunikat: “System vac nie mógł zweryfikować sesji gry”. Niestety nie wynikał on z mojego niezwykle wysokiego poziomu umiejętności, a prawdopodobnie z błędu, z którym zmierzyć musi się Valve.

 

Poszukiwałem w internecie wielu rozwiązań na ten komunikat. W przeszłości zdarzał się on graczom, ale dosyć sporadycznie. Rozwiązaniami było między innymi sprawdzenie spójności gry, czy też uruchomienie programu Steam “jako administrator”. Nie pomogło także przeinstalowanie gry oraz samej platformy. Nie pomogły również komendy. Trudno było znaleźć rozwiązanie.

 

Niestety, czytając Counter Strike’owego Reddit’a dowiadujemy się, że sprawa jest trochę bardziej skomplikowana. Jest to błąd, z którym obecnie zmaga się całkiem spora rzesza graczy, a jego rozwiązania do końca nie ma. Niektórzy polecają przeczekanie kilku godzin lub też całego dnia.

 

 

Na szczęście, kilkanaście minut temu na wspomniany Reddicie wypowiedziała się osoba z samego Valve, która poleciła:

 

Jeśli zdarza Ci się taka sytuacja, wyślij mail na adres: [email protected] z tytułem “VAC Authentication Error”. W treści zawrzyj:

 

  • Link do Twojego profilu Steam
  • Informację o tym, jak długo występuje omawiany błąd
  • Próby, które dokonałeś, aby naprawić błąd

 

 

Na ten moment nie wiemy nic więcej. Jeśli jednak Tobie również przydarzyła się taka sytuacja, nie martw się. Jest to globalny problem, który pewnie niedługo zostanie rozwiązany.

 

 

Artykuł pochodzi z izaktv.pl

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...