Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej
Dementor11

Najpopularniejsze hostingi na rynku, który z nich jest najlepszy?

Recommended Posts

Bez wątpienia dla posiadacza własnego serwera lub sieci serwerów jedną z najważniejszych rzeczy jest odpowiedni hosting. Powinien on być niezawodny oraz w dość przystępnych cenach. Na rynku znajdziemy mnóstwo firm, które oferują takie hostingi. Jakie są najpopularniejsze oraz który z nich jest najlepszy pod względem jakości do ceny? W poniższym artykule postaram się odpowiedzieć na te pytania.  

Pukawka.pl

Pukawka.pl to popularna strona, na której możesz wykupić hosting do m.in. Cs 1.6, CS:GO, Call Of Duty oraz do wielu innych gier. Ich oferta zaczyna się od około 0,8 zł za miesiąc, za jeden slot,  ale wszystko oczywiście zależy od gry, którą wybierzemy oraz rodzaju hostingu. Do wyboru mamy takie rodzaje hostingów jak: Premium, Standard, Standard EU, “Dobra na start”. Największe możliwości daje konto Premium, ale zarazem jest najdroższe, natomiast wykupując go dostajemy 4 udogodnienia, których nie uświadczymy w innych typach hostingów. Są to: “Nazwa bez @pukawka.pl”, “Hosting WWW 
+ instalator Amxbans GM + Psychostats 2”, “1 slot gratis na HLTV 3”, “Indywidualny adres IP i standardowy port gry 
+ bezpłatna domena *.gclan.pl”. 

Zaletami tej strony na pewno są:  

Ochrona przed atakami DDOS, która jest dodawana do każdego, nawet najtańszego rodzaju hostingu 

Miesiąc na tej stronie zawsze, niezależnie od miesiąca trwa 31 dni 

Najlepsza pomoc techniczna, która jest dostępna również przez telefon. 

Jeżeli zainteresowałem was, to zerknijcie w ich ofertę bezpośrednio wchodząc na stronę. 

Liveserver.pl

Kolejną firmą, która oferuje wykupienie hostingów do różnych gier m.in. CS:GO, Rust, Minecraft oraz team Fortress 2, jest Liveserver.pl. W przypadku Counter Strika ceny są nieco wyższe niż u powyżej opisanej konkurencji, ponieważ zaczynają się one od około 1,3 zł za serwer prywatny oraz 1,7 zł za serwer publiczny. Ceny są, które podałem to ceny za jeden slot. W cenie (niezależnie od pakietu) otrzymujemy m.in. Instalator pluginów, Edycję administratorów, Bazę danych MySQL. Oczywiście jest to tylko mała część tego co oferuje ta strona. W celu otrzymania większej ilości informacji polecam wejść bezpośrednio na ich stronę.  

1shot1kill.pl

Ostatnią stroną oferującą wykupienie hostingów, którą opiszę w tym tekście będzie 1shot1kill.pl. Daje ona możliwość wykupienia hostingu do takich gier jak m.in. CS:GO, CS 1.6, Minecraft, Left 4 Dead 2. Ceny tutaj są najwyższe. W przypadku Counter Strika jeden slot w serwerze prywatnym kosztuje 1,5 zł, a w serwerze publicznym 2 zł. W cenie otrzymujemy HLTV z publicznym archiwum demek oraz tak jak w przypadku poprzedników ochronę przed atakami DDOS.  

Ich zaletami, na które warto zwrócić uwagę na pewno są: 

Program lojalnościowy - za każde przedłużenie serwera 1% rabatu na zawsze! 

Aktywacja serwera w kilka minut 24/7 

Program partnerski - możesz zarabiać na polecaniu naszego hostingu. 

Podsumowanie 

Dobór odpowiedniego hostingu nie jest łatwym zadaniem, ale mam nadzieję, że mój artykuł ułatwił wam jego wybór. Każda z tych 3 stron ma swoje wady oraz zalety, ma coś czego nie ma nikt inny. Moim skromnym zdaniem najlepszym rozwiązaniem dla początkujących, jak i dla “serwerowych weteranów” będzie pukawka.pl. Ma ona bardzo dużo udogodnień oraz wszystko jest w bardzo przystępnych cenach.  

Na końcu chciałem zauważyć, że na naszym forum jest przeprowadzana ankieta, w której możecie głosować na najlepszy według was hosting. Zachęcam do oddania głosu. Zrobisz to klikając tutaj. 

Jeżeli chciałbyś, aby poruszyć jakiś temat, który jeszcze nie został wspomniany na forum mygo.pl, to śmiało pisz w komentarzu. Chętnie przeczytam wszystkie sugestie i napiszę coś nowego.🙂

• Super! 1
  • Przykro mi 1

Nie wypisałeś zalet Liveserver.pl tak jak to zrobiłeś w dwóch innych przypadkach mimo tego, że ten hosting jest najlepszy z pośród podanych.

Liverserver również oferuje:

• Program lojalnościowy - za każde przedłużenie serwera 1% rabatu.

• Aktywację serwera w kilka minut  przez 24/7 

• Bezpłatną domenę *.livs.pl”

• Ochronę przed atakami DDOS

• Niezależnie od miesiąca, jeżeli przedłużysz serwer to przedłużasz go o 31 dni.

Poza tym :

• Bardzo szybko odpowiada na pytania na HelpDesku.
  • Przy zakupie serwera o minimalnej kwocie (z tego co pamiętam 20zł) otrzymujesz darmowe 10zł na kolejny serwer.(Jednorazowo)
  • Jeżeli kupisz serwer za minimum 20zł następny prze 7 dni będzie kosztował o połowę mniej.

1 godzinę temu, Dementor11 napisał:

Największe możliwości daje konto Premium, ale zarazem jest najdroższe, natomiast wykupując go dostajemy 4 udogodnienia, których nie uświadczymy w innych typach hostingów. Są to: “Nazwa bez @pukawka.pl”

Na opisywanym przeze mnie hostingu taka usługa kosztuje zaledwie złotówkę 😉 .

Co do innych hositngów...

Na pukawce wykupiłem serwer testowy (4 sloty prywatny). Skusiła mnie jego cena, ponieważ to tylko 6zł. Jak się okazało było to najgorzej wydane 6zł w moim życiu. W momencie kiedy testowałem plugin i nastąpił crash serwera, nie chciał on się włączyć przez kolejne 4 dni... . Sytuacja ta powtórzyła się jeszcze kilka razy 😉 .

Na temat pukawki się nie wypowiem, ponieważ nigdy nie korzystałem z jej serwerów.

• Śmieszne 1

Bez nazwy-5.png

Wykonuję paczki na serwery oraz piszę pluginy na zlecenie!

8 minut temu, Yamakashi napisał:

Nie wypisałeś zalet Liveserver.pl tak jak to zrobiłeś w dwóch innych przypadkach mimo tego, że ten hosting jest najlepszy z pośród podanych.

Liverserver również oferuje:

• Program lojalnościowy - za każde przedłużenie serwera 1% rabatu.

• Aktywację serwera w kilka minut  przez 24/7 

• Bezpłatną domenę *.livs.pl”

• Ochronę przed atakami DDOS

• Niezależnie od miesiąca, jeżeli przedłużysz serwer to przedłużasz go o 31 dni.

Z wszystkich wyżej wymienionych zalet 1s1k nie posiada tylko domeny. 

12 minut temu, Yamakashi napisał:

Na pukawce wykupiłem serwer testowy (4 sloty prywatny). Skusiła mnie jego cena, ponieważ to tylko 6zł. Jak się okazało było to najgorzej wydane 6zł w moim życiu. W momencie kiedy testowałem plugin i nastąpił crash serwera, nie chciał on się włączyć przez kolejne 4 dni... . Sytuacja ta powtórzyła się jeszcze kilka razy 😉 .

Na temat pukawki się nie wypowiem, ponieważ nigdy nie korzystałem z jej serwerów.

Chyba się troszkę jebnąłeś 😄

Korzystając z 1s1k nigdy nie miałem większych problemów z działaniem serwera, jedynie nowy serwer nie chciał się uruchomić, ale w ciągu kilkudziesięciu minut zostało to naprawione, odpowiedź na helpdesku dostaję do godziny czasu, przy innych formach kontaktu odpowiedź niemalże natychmiastowa. 

21 minut temu, pcku napisał:

Chyba się troszkę jebnąłeś 😄

Masz rację 🙂 . Pierwsza wypowiedź miała dotyczyć 1s1k 🙂 .

Bez nazwy-5.png

Fajny artykuł, brakowało tutaj tego. Łezka się kręci, gdzie teraz piszemy o 3 firmach, które w sumie zawsze były i są liderami (mowa o Pukawce i 1s1k). 

Kiedyś... było ponad 10 hostingów, które się miały bardzo dobrze. Ale niestety mamy kraj jaki mamy. 😉 

Ja wam powiem tak: 

Od przed wczoraj pracuję na hostplayu, i nie jestem jakoś bardzo zadowolony, lecz jestem opiekun, ale nie jest znów bardzo źle.

Osobiście polecam pukawka, ewentualnie 1s1k

image.pngMASZ PROBLEM, SPRAWĘ PISZ PW! ❤️ 

Powiem tak sprawdziłem Wydajność obecnego hostingu i z hostplay  i róźnica była spora  niższy o wiele sv i var i pingi mniejsze więc narazie przesiadam się  na hostplay potestuje i dam znać 🙂

Do mixów osobiście używam 1shot1kill, najlepszy mam ponad 50fps więcej. A wy?

image.pngMASZ PROBLEM, SPRAWĘ PISZ PW! ❤️ 

16 godzin temu, Mersh ;3 napisał:

lecz jestem opiekun, ale nie jest znów bardzo źle.

Co?

31 minut temu, Mersh ;3 napisał:

Do mixów osobiście używam 1shot1kill, najlepszy mam ponad 50fps więcej.

Co ma hosting do FPS?

Bez nazwy-5.png

Liveserver to oversellingowy shit, networking tam hitchuje, te same pluginy 1:1 działają na pukawie i 1s1k a tam są input lagi oraz wysycenie serwera.

Co do pukawki jedynym zastrzeżeniem moim są dropy połączeń do db.

No i 1s1k, tam problemem jest petzor a konkretnie jego komunikacja z klientami, petzor nie raz przenosił serwery na inne dedyki (raz zmieniło nam się ip i musiał cofać ale wszystko trwało kilka godzin), a drugim razem serwer dostał "spier*lenia" i miał problemy z dostępem do pamięci. 

Ale mimo wszystko 1s1k to mój wybór, jak nikt nic tam nie tyka to wszystko śmiga.

• Super! 2

POMOGŁEM?  ZOSTAW PO SOBIE SERDUSZKO

SklepSMS.ovh - Najlepszy Sklep Usług na serwer CS:GO

PhLA01g.png

PluginySM.pl - Polski rynek pluginów SourceMod

W dniu 11.04.2020 o 21:06, Ver's#iwl napisał:

Ja wam powiem tak: 

Od przed wczoraj pracuję na hostplayu, i nie jestem jakoś bardzo zadowolony, lecz jestem opiekun, ale nie jest znów bardzo źle.

Osobiście polecam pukawka, ewentualnie 1s1k

Witam,

Chciałbym zapytać o nie zadowolenie z naszych usług? W czym jest problem. Bo nie mamy żadnych sygnałów z zewnątrz, aby coś było nie tak. Tak samo nie rozumiemy dalszej części Pańskiej wypowiedzi. "lecz jestem opiekun, ale nie jest znów bardzo źle" Jeżeli można prosimy o rozwinięcie tematu, gdyż obecnie pracujemy nad liftem hostingu wraz z rozbudową i małymi poprawkami panelu. Dlatego jesteśmy ciekawi opinii.

Pozdrawiam

supporter
Godzinę temu, HostPlay.pl napisał:

Witam,

Chciałbym zapytać o nie zadowolenie z naszych usług? W czym jest problem. Bo nie mamy żadnych sygnałów z zewnątrz, aby coś było nie tak. Tak samo nie rozumiemy dalszej części Pańskiej wypowiedzi. "lecz jestem opiekun, ale nie jest znów bardzo źle" Jeżeli można prosimy o rozwinięcie tematu, gdyż obecnie pracujemy nad liftem hostingu wraz z rozbudową i małymi poprawkami panelu. Dlatego jesteśmy ciekawi opinii.

Pozdrawiam

Państwo nie dostaną odpowiedzi, ponieważ użytkownik jest zbanowany ;) 

Pozdrawiam :D 

@HostPlay.pl poza tym, opinia tego użytkownika raczej nie jest brana przez nikogo na poważnie, tak samo jak w ogóle ten użytkownik.

I dobrze, i źle. Dobrze, bo to nic nie warta opinia, a źle bo nie dostaniecie żadnego feedbacku 😞 Radziłbym założyć osobny temat o błędach i ogólnych opiniach, jeśli takiego nie ma i po prostu czekać. Pozdrawiam!

2a.png

brand-logo.png

Z kodem rabatowym "TIMOR" zyskasz 10% rabatu na wszystkie usługi przez pierwszy miesiąc!