Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Złodziej mersh ;3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam od razu przepraszam jeżeli piszę w niewłaściwym temacie. 

 

Support na tym forum o nicku @Mersh ;3 ukradł serwer. Serwer zakupiłem od @AdeK | Cs-Escape.pl za 140 zł  i on to może potwierdzić. Pan mersh nie dołożył nic do tego serwera ale umówilismy sie że opłaci go gdy termin wynajmu sie będzie się zblizał. Wysłał mi 50 zł na opłacenie po czym wpłaciłem te pieniądze na pukawke (może zwlekałem ale pracuje i od rana do wieczora mnie nie ma), a on zaczął wypisywać zebym mu je oddał teraz. Ja się na to nie zgodziłem ponieważ pieniądze zostały wpłacone oraz była  umowa że on jako właścicel serwera opłaci go. Poełny dostęp do tego serwera miałem ja czyli na mojego maila. Kolejna sytuacja po wpłaceniu tam pieniędzy zaczął pisać żebym potwierdził zmianę maila  bo niby bardziej się to opłaca jak będzie na jego koncie a on mi zaraz da pasy na co się nie zgodziłęm ( bo czemu mialem to robić skoro wydalem na neigo 140 zł XD ? ) gdy widziałem juz co się kroi ( ze moze usunąć pliki z serwera) postanowiłem zmienić hasło, aby zmienić należy potwierdzić na mailu ale Mersh zrobiłto w tym samym czasie co ja no i niestety ale potwierdziłem na mailu nie te hasło. Po zmiane hasła założył on dodatkową weryfikacje na google  Authencitator przez co nawet gdy zrestartowałem hasło to nie miałem do konta dostępu bo  zabezpieczenie jest na jego telefonie. Na pukawce były również wpłacone moje pieniądzę ale on postanowił że sobie je wyda i za to kupił jakiś serwer. Na serwer nałożył hasło przez co nikt na niego teraz nie wbije.( serwer był rozkręcony)  Jeszcze jedna sytuacjia gdy dostał dostęp do konta rozwalił serwer i pisał mi że przez przypadek w co nie uwierzę. Na dowód mogę wysłać screeny z rozmów. Wszystko co tu napisałem potwierdzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...