Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Podejmę się współpracy


Enchi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim. Chciałbym podjąć się współpracy z siecią cs'a. Zaoferować swoją osobę do pomocy przy projekcie w składzie administratorskim. 

Można powiedzieć, że siedzę w tym od roku 2014 przez cały ten czas zdobywałem wiedzę i umiejętności obejmując stanowiska takie jak moderator, junior administrator czy administrator. Byłem nawet właścicielem kilku mniejszych projektów. 

Co mogę zaoferować ze swojej strony:

 

- bardzo dobrą znajomość silnika MyBB 

- biegłe posługiwanie się HTML i CSS3

- edycja HTML5

- znajomość IPS

- umiejętność zarządzania stroną internetową, jej zawartością oraz ludźmi

- znajomość sourcemoda 

- z czasem wsparcie pieniężne jeśli będzie taka potrzeba

- zaangażowanie 

 

Ogólnie no posiadam doświadczenie, szukam sieci która przyjmie osobę z doświadczeniem i zaangażowaniem do pomocy. 

 

Osoby które współpracowały kiedyś ze mną lub miały styczność z nickiem Enchi/Limitowany mogą zostawić tutaj jakiegoś Like żeby pokazać, że można zaufać. 

 

Jeśli ktoś chciałby porozmawiać o jakieś współpracy lub zaproponować coś to zapraszam PW tutaj na forum. 

 

Pozdrawiam cieplutko. 

 

@Matix8981 pisanie bez patrzenia na klawiaturę ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...