Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Skrypt sklepu, do sprzedaży różnego rodzaju usług na serwerach gier, forach itp


pcku
 Udostępnij

1 Attachment

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jako iż odchodzę od CS'a, for i wszystkiego co z tym związane chciałbym sprzedać skrypt sklepu który można wykorzystać pod sprzedaż różnego rodzaju usług na serwerach CS:GO, CS 1.6 wykorzystując do tego plugin. Sklep z łatwością można zintegrować z innymi skryptami, forami, grami typu Minecraft itd, wykorzystując do tego zapytanie (owszem, dokumentacja jest). Sklep można wykorzystać pod zarobek sprzedając licencję (ja osobiście rozdawałem licencję za darmo). Sklep sprzedaję z stroną a-shop.pl, wszystkimi kodami źródłowymi, bazami, plikami, panelem do zarządzania licencjami, i stronami korzystającymi z sklepu. Z instalacją sklepu poradzi sobie każdy bez żadnych problemów, na swój hosting WWW wystarczy wgrać 1 plik ważący 3KB i pliki automatycznie się wgrają na hosting klienta. Sama konfiguracja i uruchomienie sklepu jest banalnie proste. Sklep sprzedaję z wszystkimi prawami na wyłączność. 

 

Dla zdecydowanego klienta dodam długą listę ciekawych funkcji które inne sklepy nie posiadają (nie będę tutaj pisał by nie zostały skopiowane), oraz ewentualnie jeśli będzie to zdecydowany klient to dodam kilka nowych funkcji, w tym płatność skinami, automatyczny system do zakupu licencji itd. (dodamy również funkcję według wytycznych klienta, oczywiście do ustalenia). Jutro podam link gdzie znajduję się wersja demo sklepu. Tutaj można sprawdzić jakie funkcje posiada sklep https://mygo.pl/topic/13574-a-shop-automatyczny-darmowy-sklep-do-sprzedaży-usług-na-serwerach-gierforum/

 

 

Cena sklepu jest do ustalenia, wykonanie takie sklepu 6k w górę (wycena na pewnym forum przez programistów) , chociaż ja aż tyle wołał nie będę. Ciężko jest mi się dokładnie określić, bo to wszystko zależy od potencjalnego nabywcy, co będzie chciał do tego itd. 

 

Kontaktować się ze mną proszę poprzez wiadomość prywatną, tam udzielę więcej informacji. Możliwość wystawienia na allegro, oraz wystawienie faktury. 

 

Powód sprzedaży? Zrezygnowałem z prowadzenia serwerów i wszystkiego co jest związane z CS'em. Kończę z tą zabawą, traktowałem to jako hobby nie zarobek, dlatego udostępniłem licencję za darmo. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...