Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Cotuo i jego małe oszustwa


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka chciałbym was przestrzec przed użytkownikiem @Cotuo a czemu ? otóż @Cotuo dodał kilka dni temu temat ->>> Tutaj Link <<<- gdzie pisze że szuka sieci do której może dołączyć itp, wczoraj napisał do mnie czy może dołączyć ale zaproponował dosyć dziwne warunki bo twierdził że dołączy wtedy kiedy pomogę mu i kupie reklamę na serwery a on odda kiedyś w  grafikach lub paczkach JailBrek i gomoda jakiegoś (niby płatne ciekawe czy nie powielane) , stwierdziłem że żadnej reklamy mu nie kupie ale jak chce to może dołączyć. Gościu się zgodził miał już serwery z nazwą strefaskilla i stwierdził że nazwy zmieni  itp - na strefieskilla jego serwery ciągle widniały w tabeli ( Nie wiem co tam wyszła za sytuacja z nim na owej sieci ale po nawiązaniu współpracy nie miał tam przez chwilę rangi ani działu a po kilkunastu godzinach naglę się pojawiły co jest tylko i wyłączenie dowodem na to że jest to zwykły fake na wyłudzanie hajsów) 

 

Do czego zmierzam:

Użytkownik @Cotuo pisze po ludziach że może dołączyć do ich sieci jak pomogą mu wykupić reklamę, jestem ciekaw do ilu osób pisał tak aby wyłudzić hajs. Dodatkowo reklamuje sobie serwery tak po innych sieciach, że trafiają do tabelek serwerów 

 

 

Tutaj kilka screenów jak @Cotuo oszukuje ludzi aby kupili mu reklamę

 

chrome_40Ic1f0fXt.png.33ae4069e802c383a3e90cc819fd8930.png

 

rozmowa przeniosła sięna steam

 

steamwebhelper_EUmF33iZXH.thumb.png.b908b8df8ee40d96d7e6f6445ce06cf4.png

steamwebhelper_njCJKUMBsk.thumb.png.65a44368fe40f5ac7dcedcb1e7285433.png

 

steamwebhelper_aQHy19sUbW.thumb.png.9ca1071bf1509ebaffd692887c0e1f74.png

 

 

Post edytowany sprawa z siecią strefaskilla została wyjaśniona. 

 

 

Temat pisany tylko i wyłącznie po to aby przestrzec ludzi przed nim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...