Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Taki właśnie jest właściciel cs-escape.pl oraz support mygo


virek
 Udostępnij

22 Attachments

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przychodzę tutaj wyrazić swoją opinie o właścicielu sieci Cs-Escape a dokładnie o @AdeK | Cs-Escape.pl nastolatek z Lęborka któremu troszkę poprzewracało się w głowie. 

Na wstępie zaznaczę, że słyszałem wiele rzeczy na jego temat, że wypierdala ludzi na hajs itp. itd. ale jakoś nie chciałem w to wierzyć.

 

Zaczęło się w sumie dzisiaj jak napisał do mojej narzeczonej tekst typu "Wiktoria ruchamy się?". Oczywiście nie pozwole sobie aby ktoś pisał takie rzeczy do mojej narzeczonej więc oczywiście napisałem do niego wiadomość prywatną, że tego typu teksty może pisać do swoich koleżanek jeżeli sobie na to pozwalają. No i się zaczęło, pokazał swoje prawdziwe obliczę obrażając mnie (screeny dodaje niżej) + nałożył Mi bana na forum.

 

Najśmieszniejsza sytuacja jest w tym wszystkim, ze przez 6 miesiecy zajmowałem się jego forum i je rozkręcałem robiłem co mogłem a dziś wielki "właściciel" pokazał klase i swoje prawdziwe Ja.  Mógłbym tutaj napisać kilka rzeczy więcej ale nie widze sensu dużo rzeczy wiem gdzie robił ludzi na hajs, śmiał się z naiwności ludzi zaangażowanych w sieć i czekał tylko na przelew a na grupie co chwile pisał, że trzeba zrobić zrzutkę bo znowu na coś potrzeba. Przekazuje screeny w których właściciel po zwróceniu uwagi zaczął mnie obrażać + dał bana. 

 

Dla wielu to co napisze może wydawać się śmieszne ale moja narzeczona zaczęła się angażować w życie forum więc po mojej rezygnacji z Administratora dał jej awans na Junior Admina. Z dniem dzisiejszym jak zrezygnowała i napsiała kilka słów prawdy nawet potrafił edytować temat i jej uzasadniony powód zmienić na "cenzura" który był tylko i wyłaćznie prawdą. Macie screeny, czytajcie, oceniajcie.

 

Taki jest właściciel sieci Cs-Escape.pl Nie polecam współpracy z tą osobą, radze unikać i nie wdawać się w żadne układy.

 

Zresztą kilka sieci go kojarzy bo jak Venatuus dołaczyło do jego dawnej sieci StrefaSkilla to tak mu skoczył gul, że pisał do nastu sieci o dołączenie do Escape. Z tego co wiem został wyśmiany i tutaj na MYGO pada czasem tekst, że"to ten co do mnie pisał o fuzje."

 

 

Screeny w których zwracałem tylko uwagę o to co napisał. Zaczęło się tak. Dalej oczywiście napisałem, że do zobaczenia bo tak czy owak się sptkamy a on jechał dalej więc nie ma sensu tego wrzucać, daje to co istotne.

 

 adek1.png.edda7f3a325b5571adda934a4261c52e.png adek2.png.4d69e5c238d991c6ee95c7f36edeb856.png    

 

Dodaje screena bana którego po chwili nałożył.

 

adekban1.thumb.png.b19d4610c48c0f8b2dbbef05bf702bf8.png

 

A tutaj rezygnacja mojej kobiety z rang + dodaje screena na którym widać, że Adek edytował post tylko dlatego, że prawda jest dla niego nie wygodna.

Screen przed edytacją właściciela sieci Cs-Escape i zaraz po.

 

rey.jpg.b817446d4a183e9ee7905f23306a545c.jpg  po.jpg.e346f347f905c66ffd4c108b6a2a2715.jpg

Przez SUPER TIMOR,

naładuj telefon! zaraz padnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...