Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

de3on
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam problem z dodaniem admina w SourceMod. Próbowałem sposobu zarówno na podanie SteamID jak i podanie samego nicka z gry. Wersję z hasłem i bez hasła. Być może coś źle robię, szukałem różnych poradników, zmieniałem kilka razy parametry, które wpisywałem potem do plików konfiguracyjnych i nic. Nadal nie mam uprawnień admina.

 

SourceMod wraz z MetaMod zainstalowałem poprzez profil na stronie www firmy, która zajmuje się wynajmowaniem slotów serwerów Counter-Strike: Source. Kwestię instalacji, więc zostawmy.

 

Zacznijmy od początku. Odpalam plik admin_simple.ini.

wPWdCC.jpg

Wnętrze tego pliku wygląda u mnie tak (to co na żółto - wpisane mam ksywę i hasło składające się z cyfr bez tych nawiasów i znaku zapytania)

K6gHj2.jpg

 

Może źle spisuje STEAM ID (to jest podane od znajomego, który spisał je po moim wyjściu z serwera). Gdy sprawdzam STEAM ID

przez frazę "status" w konsoli wyskakuje takie okienko: 

WaTUnP.jpg

Gdy chcę uruchomić SourceMod na podłączonym serwerze gry to dzieje się tak:

RZpEsD.jpg

 

A plik core wygląda tak u mnie: 

qVUQf3.jpg

 

Pomóżcie, bo nie mam pojęcia jak uruchomić uprawnienia admina SourceMod. Jedynie co działa to nextmap i thetime.

Edytowane przez de3on
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...