Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Wyjasnienie kodu


Danix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heja

witam

siema

czesc

chcialbym aby ktos chetny i bardziej doswiadczony wytlumaczyl mi wszystko dokladnie tlumaczac w prostym polskim jezyku jazda funkcje i czy mozna tam wpisac sobie co sie chce, czy nie mozna tego zmienic, albo czy mozna zmienic na cos innego i czym to sie bedzie roznic w tym kodzie 

#include <sourcemod>

int g_iZmiennaPrzetrzymujacaCzasAbySprawdzacCzyMoznaWyslacWiadomosc;

public Plugin myinfo = {
    name = "I tak zmienisz nazwę na swoją",
    author = "SUPER THIMOR",
    description = "A chętnie zjadłbym dziś na obiad zupkę chińską",
    version = "a nie smalec, na który tylko mnie stać",
    url = "bo na spawalni słabo płacą" // Słabo wtedy
};

public void OnMapStart() {
    g_iZmiennaPrzetrzymujacaCzasAbySprawdzacCzyMoznaWyslacWiadomosc = 0; // np tutaj co oznacza 0 czemu jest znak = i opcjonalnie co daje znak ;, klamr nie trzeba tlumaczyc bo to wiem reg consolecmd i public void onpluginstart tez nie trzeba tlumaczyc, reszte juz tak z gory dzieki
}
public void OnPluginStart() {
    RegConsoleCmd("sm_cele", cmd_cele, "Ciekawy opisik chyba cnie?");
}

public Action cmd_cele(int client, int args) {
    if(g_iZmiennaPrzetrzymujacaCzasAbySprawdzacCzyMoznaWyslacWiadomosc >= GetTime())
        return;
        
    PrintHintTextToAll(" CELE MAPY albo KICK!!!");
    g_iZmiennaPrzetrzymujacaCzasAbySprawdzacCzyMoznaWyslacWiadomosc = GetTime()+30;
}

dzieki @SUPER TIMOR xd

wiem napisalem thimor w kodzie przez przypadek a nie umien zeedytowac bo zbyt glupi jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...