Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Cała prawda, historia mojej przeszłości.


Kumpel Csowicze.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę ten post, gdyż chciałbym zamknąć pewien rozdział w moim życiu. Od momentu pozostania administratorem forum Errorhead.pl (grudnia 2019 roku) ciągnie się nieustanny temat związany z moją przeszłością w internecie. Dążenie do robienia mi na złość na wszelkie sposoby, tworzenie fałszywych kont na wspomnianej wcześnie stronie, nieuprawione przetwarzanie moich danych osobowych oraz próby (?) udowodnienia osobom z sieci serwerów, na której/ych przebywam/łem, jaki jestem naprawdę (?). Zdumiewa mnie fakt, że mimo tylu miesięcy sprawa ciągnie się dalej, kiedy zarówno administracja Csowicze.pl, Errorhead.pl oraz wiele innych ludzi już dawno zapoznała się z wszelką treścią tematów związanych z moją osobą. Doszedłem do wniosku, że to się nigdy nie skończy, dlatego poniżej opiszę Wam całą prawdę - od A-Z.

 

Zacznijmy więc od samego początku, od momentu, w którym to wszystko się zaczęło. W nawiązaniu do: https://mygo.pl/topic/7569-sieć-weedlife-i-ich-exploity/  
Nie będę ukrywał, tak po prostu było. W 2017 roku wraz z bratem zbieraliśmy pieniądze na streamowanie "legit cheatów" i wpadliśmy na nie do końca odpowiednie rozwiązanie. W między czasie zrozumiałem, że należy z tym skończyć, mimo, że byłem namawiany na więcej. Każde kłamstwo, to zaciągniecie długu wobec prawdy, które nigdy nie popłaca. Przez pryzmat czasu nie rozumiem, dlaczego od razu nie napisałem prawdy, tylko próbowałem ją ukrywać. "Weedlife" niegdyś był siecią, na której sami właściciele używali niedozwolonych wspomagaczy. Zostało to zresztą udokumentowane na jednej z transmisji na żywo, jednakże nie mogę aktualnie znaleźć owego nagrania. 


1SHOT2KILL: Zrzut ekranu z Gadu-Gadu, że mam 2000,00 zł za zlecenie. Zdjęcie to było z wypłaty z pracy, a całe zlecenie wielką ściemą. Grałem z ludźmi na darmowych haxach, jednakże dotychczas to ukrywałem. Nie pamiętam już zbyt wiele z tej sytuacji - było to kilka lat temu. 

@Erwin  Sorki....

 

FRAGUJEMY: Od rejestracji konta, 25 września 2018 roku moje życie diametralnie się zmieniło. Nawiązałem ciut inną relację z właścicielem owego projektu, niż tylko kontakt na zasadzie użytkownik-użytkownik. Wspólnie godzinami rozmawialiśmy na serwerze głosowym oraz bawiliśmy się w swoim towarzystwie. Próbując ukryć nasz kontakt, zacząłem brnąć w to, że GET - nick W@ Fragujemy - ma żonę i robiłem z siebie durnia licząc, że to wszystko nie wyjdzie na jaw.Pisałem do wielu osób na komunikatorze Messenger, gdzie tylko psułem reputację właśnie dla niego. Zostałem wówczas Moderatorem FG, jednakże coś mi wtedy odbiło i zacząłem wywyższać się durną grupą (rangą) w interneciem. Żałuję tego, gdyż od tego momentu było tylko gorzej i gorzej. GET niejednokrotnie prosił mnie, abym zmienił swoje podejście do innych ludzi, ale mimo próśb, dalej uparcie brnąłem w swoje. Nasza relacja wówczas zakończyła się. Nie mogłem się z tym pogodzić, dlatego prosiłem o jeszcze jedną szansę. Za każdym razem spotykałem się z "NIE". Wybiegając w przeszłość rozumiem, że miał rację sprzeciwiając się. Moja sytuacja psychiczna była niestabilna, a nastawienie do życia negatywne. Na przełomie 2018/2019 roku istniało forum o nazwie Odjebani.pl, na którym umieszczałem posty, których treść znalazłem na FG - zmieniając tylko nieliczne zdania. GET natomiast się o tym dowiedział, a ja próbowałem skryć się pod innym pseudonimem, aby mnie nie rozpoznał. Po pewnym czasie sieć została zamknięta, więc swoich sił spróbowałem w reaktywacji projektu 4skill.eu. Nadal myślałem, że zostanę niezauważony, dlatego ponownie umieściłem niegdyś skopiowane wcześniej tematy z FG. 
Przyznaję się również do skopiowania treści i schematu wyglądu sklepu serwerów FG na rzecz Csowicze.pl oraz poruszających się font ikon na Errorhead.pl. Dotychczas nie widziałem w tym nic złego, jednakże zrozumiałem, że było to nie fair, dlatego nie zamierzam już w żaden sposób wdrażać czyjeś pomysły i podpisywać się pod ich wykonaniem. ]

 Nie wiem, czy GET tu posiada konto, ale sam osobiście sprostuję tylko to, że Nasze relacje prywatne zostaną wyjaśnione sam na sam na forum Fragujemy.com.

 

CS4FRAGS: Jeszcze za czasów n.o.x'a pełniłem role administratora serwera DR. Były to moje początki w świecie Counter-Strike - wtedy własnie poznałem GeForca, który szukał pomocy przy jednym ze swoich serwerów. Mimo pomyślnie przebiegającej współpracy, pewnego dnia zostałem zablokowany. Oficjalnym powodem bana była reklama innej sieci serwerów znaleziona w historii zmian nazwy wyświetlanej na profilu steam.  Nieoficjalnie jednak przesłanką ku blokadzie było moje zachowanie. Zapoczątkowałem kłótnie z kilkoma osobami przez rzeczy, które pisałem - narzekanie na siebie. Wtedy własnie poznałem postać osoby kryjącej się pod nickiem "Axiv", która zaprosiła mnie na forum Hellzone.pl. 
Swoją przygodę z tą siecią rozpocząłem od grupy "Moderator" po 3 dniach od momentu rejestracji konta. Następnie zostałem awansowany na stanowisko wyżej, jednakże moje konto zostało słusznie zablokowane za używanie aimbota. 

@GeForce  i @LaCuty | CS-4frags.pl @BuBeK | HellZone.plWybaczcie.
 


SIMPLYCS: Sprawa związana z przywłaszczaniem pluginów. Racja, tak było. Pisałem do Biołego o pomoc, gdyż byłem zupełnie nieobeznany w sourcemodzie. Kupione lub znalezione w internecie pluginy wrzuciłem na forum simplcs, dodając w nazwie swój nick XM3FIX. Powód zablokowania mojego konta oraz przerobienia go na automatycznego bota nadal jednak pozostaje kwestią przeze mnie nieznaną. Domyślam się jedynie, że chodziło o negatywne nastawienie do osoby posiadającej wówczas tą samą grupę forumową oraz wdrażanie nowych zmian bez wcześniejszej konsultacji. Użyłem wtedy również server exploitu od Koyota, bym go przetestował. 

@Bioły  można to było wyjaśnić inaczej, ale czas wydorośleć.

 

Sprawę z @MAGNET zamykam gdyż to już zostało wyjaśnione, ale tak też podpisałem się jego plugin na kontakt.

 

JUST4PLAYERS: głupia zabawa, polegająca na pisaniu komentarzy w postach wraz z Tony, Adikiem, Koyotem, Pablo. Natomiast ja za to najbardziej oberwałem, bo na moim koncie było tego najwięcej. 

 


Nie zamierzam się w żaden sposób odnosić do umieszczanych screenów związanych z moimi długami, gdyż jest to po prostu nieeleganckie, aby naśmiewać się z czyiś problemów finansowych. 

 

ERRORHEAD: forum, na którym aktualnie pomagam w kwestiach technicznych. W grudniu,  2019 roku zrezygnowałem z funkcji administratora, aby zaprzestać serii ataków na moją osobę, a tym samym całą społeczność owego forum. Tworząc nowe urozmaicenia, inspirowałem się istniejącymi już rozwiązaniami na różnych stronach, jednakże (nie licząc sklepusms na csowicze.pl) nie mogę nazwać tego kopią 1/1. Proszę mieć na uwadze, że od wielu miesięcy administracja EH zna całą prawdę, dlatego polecam darować sobie wysyłania nonstop tego samego. 

@Lexxx | Errorhead.pl Ty tutaj jesteś przedstawicielem Sieci. Tego nie wiedziałeś, że tu to zrobię.


Do czego zmierzam tym postem? Dopiero teraz zrozumiałem, że muszę coś zrobić - zakończyć tą całą sytuację. Nie ma sensu ukrywania się i udawania, że wszystko jest dobrze. 
Ubolewam nad faktem, że nie mam wpływu na to, co było, jednakże mam szansę wpłynąć na to, co będzie, a zapewniam, że będzie inaczej. Nie chcę nikogo udawać. Każdy w życiu popełnia głupie błędy, ale nie każdy ma odwagę się do nich przyznać. Ja natomiast chciałbym to zrobić. W tym miejscu, przepraszam wszystkich Właścicieli Sieci Serwerów, na których kiedykolwiek wyrządziłem jakiekolwiek szkody oraz ich społeczności. Wiem, że to puste słowo nic już nie zmieni, ale mimo wszystko bardzo przepraszam. Chciałbym zakończyć ten cały konflikt, gdyż to wszystko już BYŁO i więcej się nie stanie. Żałuję. 

 

 

 

PS:

@AdeK | Cs-Escape.pl Może i ty będziesz miał kiedyś jaja sam przyznać się do własnej głupoty, uwierz mi człowiek się zmienia jeśli tylko bardzo tego chce.

Tyle ode mnie.

Jeśli coś pominąłem możecie tutaj to wdrożyć. 

Post jest napisany przemyślanie.

Pozdrawiam P00F z ErrorHead.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...