Recommended Posts

Ja współpracuję z tą firmą już od dawna już od serwerów 1.6 do serwerów GO i bardzo ich polecam. Wszystko mają bardzo rozbudowane. Cały panel jest idealnie zrobiony i bardzo pomocny, bo w sumie przez samo zalogowanie na pukawce, można już samemu tam postawić i ustawić cały serwer ; ). Ogólnie to polecam, lecz minusem są ceny, jednak trochę większe niż gdzie indzie, ale za fachową obsługę jednak się płaci ; )

Polecam miałem u nich serwery do cs 1.6, nie było lagów, mają ładny i rozbudowany panel

Miałem u nich serwery cs 1.6 - tutaj mogę polecić moim zdaniem najlepszy hosting w Polsce.

Jednak jeżeli chodzi o CS:GO to nie polecam.

Jestem klientem Pukawki od 2008 roku i przez te wszystkie lata hosting mnie nie rozczarował. Od początku do dnia dzisiejszego otrzymuje najwyższą jakość usług hostingowych w rozsądnej cenie, w której wliczona jest fachowa obsługa klienta z której wielokrotnie korzystałem i nigdy mnie nie zwiodła. Szczerze Polecam.

Witam

Ostatnio kupiłem serwer od pukawki 12-slotowy do csgo tr 128 z seri eco , serwer jest beznadziejnej jakości var jest bardzo wysoki nawet do 5.000 i wyżej pisałem z pukawką kilka razy nie umieli nic zaradzić a serwer stał pusty i jest nadal pusty , dostałem wiadomości bardzo dużo ich wymieniłem po upływie 3dni napisali mi :

W ofercie ECO parametr VAR może mieć skoki. W standardowych ofetach nie gwarantujemy zachowania parametrów. Pod kątem zachowania parametrów serwera gry udostępniamy w sprzedaży ofertę CS:GO PRO.

Pozdrawiam

P.S

pewnie nawet z tym se poradzić nie umieją.

Ja już dziękuje za taki hosting , rozumiem ze jakość ma być slabsza bo nie mam oferty pro ale aby aż taka słaba ? porażka totalna stanowczo odradzam tą serwerownie.

Edytowano przez Zmoorg

Wiadomo, że za slot, który kosztuje 1.60 nie będziesz miał olaboga czego. Aby mieć dobre parametry trzeba zapłacić więcej. Pukawkę polecam, zawsze pomogą i przy ofercie do 128tr gdzie płaci się 3zł za slot żadnych problemów nie ma :)
To samo tyczy się serwerów 1.6, oferta lite sprzyja moim wymaganiom

Edytowano przez Bartek

Wydaje mi się, że firma powinna dbać o swoją opinię i dzielić się opinią z klientami, aczkolwiek robiąc spam i wyłudzać o głupie posty na forach, lajki - wydaje się być sprzeczne. Zwłaszcza, że firma jest naprawdę gigantem na Polskim rynku, ale teraz to przekraczają wszelkie możliwe bariery. Nie wiem co się panowie z wami dzieje.

86669867410914442134.jpg50303936404204928062.jpg12382700613526168907.jpg82740803527019349367.jpg

• Like 2

Ja powiem jedno, świetny hosting naprawde wszystko działa. Przed pójście na pukawkę miałem serwer na 1shot1kill i powiem wam ze to totalna katastrofa, prawie w każdym pliku wykrywało błąd albo się nie ładował na serwerze a na pukawce all działa...

W końcu, muszę to wydobyć z siebie. "Pukawka jest najlepsza w..." ciągle znajduję takie wpisy na oficjalnym profilu fanpage pukawki, czy na wszelkich forach. Wszędzie są najlepsi... tym razem się wkopali:

Twierdzą, że mają najlepsze stawki SMS na całym rynku:

12033028_757316724377720_653769784342599

A tymczasem, jednak nie zauważyli, że Zabijaka.pl ma jeszcze mniejsze:

yO8S1T2.png

Nie wiem co się ostatnio z chłopakami dzieję, aczkolwiek dla mnie to jest już śmieszne, a zarazem nudne.

dla mnie porazka :) nie potrafili dopilnowac kilku rzeczy :)  2 razy zmiana ip bo serwer co chwile sie resetowal a potem jak skladalem wymowienie olali to i powiedzieli ze nie :)

pukawka chyba już padła na mózg . Od jakiegos czasu serwery sie tna, zero rozwiazania problemu, a choke wzrasta nawet do 50% . Żenada!

Pukawka miewa swoje wzloty i upadki ale z reka na sercu moge polecic ten hosting. Ponad rok juz korzystam z ich uslug i jestem zadowolony. Wiadome, ze to nie to samo co posiadnia wlasnego vps czy ale na moje standardy mi wystarcza :)

Support ani razu mnie nie zawiodl (no moze pare razy szlo sie wkurzyc gdy uzyskalem odpowiedz inna niz oczekiwalem :P), staraja sie pomoc uzytkownikom z rozwiazywaniem problemow ale wiadome, ze nie beda niczego za kogos robili.

Dnia 30.09.2015,, bicek napisał:

W końcu, muszę to wydobyć z siebie. "Pukawka jest najlepsza w..." ciągle znajduję takie wpisy na oficjalnym profilu fanpage pukawki, czy na wszelkich forach. Wszędzie są najlepsi... tym razem się wkopali:

yO8S1T2.png

Nie wiem co się ostatnio z chłopakami dzieję, aczkolwiek dla mnie to jest już śmieszne, a zarazem nudne.

tak stawki są mniejsze ale jak porównasz jakość serwerów do ceny tych dwóch hostingów to zobaczysz że pukawka ma o wiele lepsze o wiele

Nie polecam pukawki i przestrzegam przed decydowaniem się na wybór usług tego serwisu. Problemy z dyskiem, które doprowadziły do złego działania wielu pluginów m.in logowania - na konta wszystkich graczy i administracji mógł zalogować się każdy. Kiepskie łącze - wyrzuca co jakiś czas graczy z komunikatem, że utracono połączenie z serwerem. Nigdy takich problemów na enderchescie nie mieliśmy, a zaznaczam, że wszystkie pluginy zostały przeniesione na pukawkę z zachowaną konfiguracją. Teraz najlepsze -łączylismy się poprzez  adres domenowy, który podany został nam na stronie pukawki i wyszukiwało nam inny serwer, który jest na tej samem maszynie, a technik ma nas za debili i sądzi, że łączyliśmy się poprzez złe IP. Dodatkowo w wiadomościach sądzi, że jeśli mamy tańszą usługę to nie powinniśmy się domagać jakiejkolwiek rekompensaty za ich problemy techniczne. 

Może i dobre parametry są, ale wszystko inne na bardzo niskim poziomie. 
3/10 
Nie polecam. 

becb0acdc4.jpg

1d84dbdeaf.png

Żeby nie było że moje słowa są na niczym oparte. Szkoda, że nie mam dowodów odnośnie dysków, ale co tutaj zamieszczam ludziom ROZUMNYM powinno wystarczyć do wyciągnięcia wniosków.

Edytowano przez fevillo

Polecam :D Dobry i stabilny hosting jednak ceny mogły by być mniejsze :D Ale poza tym wszystko ok :D 

Dnia 3.01.2016 at 20:13, fevillo napisał:

Nie polecam pukawki i przestrzegam przed decydowaniem się na wybór usług tego serwisu. Wielokrotne problemy z dyskiem, które doprowadziły do złego działania wielu pluginów m.in logowania - na konta wszystkich graczy i administracji mógł zalogować się każdy. Kiepskie łącze - wyrzuca co jakiś czas graczy z komunikatem, że utracono połączenie z serwerem. Nigdy takich problemów na enderchescie nie mieliśmy, a zaznaczam, że wszystkie pluginy zostały przeniesione na pukawkę z zachowaną konfiguracją. Teraz najlepsze -łączylismy się poprzez  adres domenowy, który podany został nam na stronie pukawki i wyszukiwało nam inny serwer, który jest na tej samem maszynie, a technik ma nas za debili i sądzi, że łączyliśmy się poprzez złe IP. Dodatkowo w wiadomościach sądzi, że jeśli mamy tańszą usługę to nie powinniśmy się domagać jakiejkolwiek rekompensaty za ich problemy techniczne. 

Może i dobre parametry są, ale wszystko inne na bardzo niskim poziomie. 
3/10 
Nie polecam. 

W listopadzie 2015 z winy jednego z naszych techników wystąpił problem z zapełnieniem dysków na jednej maszyn.
Ludzki błąd, zdarza się (shit happed).
Klient otrzymał 7 dni rekompensaty, przy koszcie usługi 28 zł
Czyli równowartość 7 zł
W grudniu, czy też już styczniu klient zgłosił, że na jego ip widnieje inny serwer.
U nas to nie było widoczne.
Po sprawdzeniu rekordu srv i ustawień domeny wszystko było poprawnie.
Inny serwer mógł być widoczny u klienta tylko jeżeli łączyłby się do swojego serwera po samym ip, bez portu, gdyż jak się okazało inny klient nieświadomie ustawił sobie będący nieużywanym domyślny port Minecraft dla tego adresu ip.
Nie miało to żadnego wpływu na działanie serwera klienta.
Nie jesteśmy w stanie sprawdzić dla czego u klienta nie działał rekord srv czyli:
- dns podawał ip bez portu do jego komputera
- w konsekwencji następowała próba połączenia do ip na domyślny port, zamiast portu serwera klienta

Klient zażądał 2 miesięcy rekompensaty za sprawę z listopada i obecny problem.
Groził zniesławieniem firmy na forach.
W toku rozmów byliśmy skłonni aby polubownie zakończyć sprawę przedłużyć serwer na miesiąc czasu.
Niestety jak widać, to było za mało.

Uprzedzaliśmy klienta aby trzymał się faktów, bo zniesławienia nie pozostawimy bez reakcji.
Klient skłamał w dwóch sprawach:
- problem z dyskiem wstąpił raz, a nie wielokrotnie
- nie napisaliśmy, że ma prawa do rekompensaty. To jest nieprawda.
Napisaliśmy w skrócie, że skoro korzysta z usługi budżetowej, to domaganie się dwu krotności miesięcznej wartości usługi jest przesadą. Tego typu rekompensaty stosuje się w usługach o miesięcznych wartościach licznych w tysiącach zł.

Doszło do publicznego naruszenia dobrego imienia naszej firmy, przez co jesteśmy zmuszeni do podjęcia kroków na drodze prawnej.

Dnia 30.09.2015 at 15:17, inż. bicek napisał:

yO8S1T2.png

Zabijaka dopłacał. Nie miał wyższych stawek.
Są hostingi które na 30,75 zł dają do portfela 30,75 zł co oznacza, że to 15 zł dopłacają.
Jak to się kończy to widać.
Zabijaki już nie ma, został zakupiony przez 1s1k.

• Like 1

@Pukawka.pl - dzięki za wyjaśnienie sprawy publicznie, doceniam to w was, że nic nie zamiotujecie pod dywan! ?

Co do mienia waszej firmy, racja. Patrząc ogólnie w sieci opinie  na temat waszych usług, momentalnie ktoś próbuje wam zaszkodzić. Co prawda nie wiem czy jest sens walczyć z 16-latkiem, bo od niego nic nie wyciagnięcie na korzyć waszej firmy. Raczej próbowałbym to wyjaśnić z takowa osoba polubownie. ?

PS. Zabijaka.pl jako tako istnieje, tylko pod patronem 1s1k.

To jest już tylko marka należąca do tego samego właściciela co 1s1k
W praktyce mechanizm był taki: za niskie ceny = brak wystarczającej ilości pieniędzy na ludzką pracę (w tym swoją)
Zmęczenie tą pracą za niezbyt duże pieniądze musiało spowodować prędzej czy później:
- zaniedbanie supportu
- brak czasu na rozwój usługi (przecież trzeba gdzieś dodatkowo zarobić brakujące w domowym budżecie pieniądze)
Od 10 lat powtarzamy, że niska cena też kosztuje. 
Zapłacisz mniej, to dostaniesz mniej.

• Like 1

Skoro, to jest temat o Pukawce, to opowiem swoje przeżycia.

Zaczęło się od prywatnych serwerów Minecraft na modach.

Później był serwer publiczny TerCraft, ten serwer upadł, bo mało ludzi grało (Liczba z 20 spadło do max 5, ponieważ to były te słynne DDOS'y na wasze serwery)

Z kasy jaka została z MC stworzyłem SkillCenter (Serwer CS:GO) stał się hitem, kupiłem go "2015-05-14 14:11:29" (Konkretna data z waszego panelu :))

Od tamtego czasu nie miałem żadnego problemu z serwerami. Tylko czasami wywala serwer, czasem wywala 2 serwery, ale to są bardzo rzadkie sytuacje, które same się naprawiają dzięki funkcji AutoRestartu. Więc starty są niemal zerowe. Jestem szczęśliwym testerem ich serwerów VPS, które działają wspaniale. 

Hosting ten z całego serca mogę polecić!

Pukawka, wy i te wasze teorie spiskowe  W moim odczuciu wypisując każdemu kto wystawia wam negatywne opinie z problemami jakich doświadczył u was, że są to "teorie spiskowe" śmiem twierdzić, że macie jakieś zaburzenia psychiczne i tacy ludzie nie powinni wypowiadać się w imieniu całej firmy, która i tak świadczy usługi na bardzo niskim poziomie. Wieczne problemy z wyrzucaniem serwera czy niewyjaśnione wyłączanie się serwera. Problemy u was były, są i będą, a wy i tak tego nie potraficie naprawić, bo jesteście tak niekompetentni, że jestem zdziwiony, że wciąż istniejecie na rynku. Nawet nie potraficie napisać bezbłędnie wiadomości, a co dopiero mówić o zarządzaniu serwerem jak na każdym kroku jakieś literówki są, a później dziwić się, że jakieś problemy pojawiają się. Jestem pewien, że mój post również skwitujecie dopiskiem "teoria spiskowa", bo nie załączyłem żadnego dowodu. Jeśli ktoś nadal będzie chciał skorzystać z waszych usług, trudno, ja jako były klient ostrzegłem potencjalnych chętnych przed tym co może i raczej będzie ich czekać z tytułu korzystania z waszych usług. 

W skrócie: najgorszy hosting z jakim do tej pory się spotkałem. Szczerze nie polecam.

Przed chwilą, Utevo napisał:

Pukawka, wy i te wasze teorie spiskowe ? W moim odczuciu wypisując każdemu kto wystawia wam negatywne opinie z problemami jakich doświadczył u was, że są to "teorie spiskowe" śmiem twierdzić, że macie jakieś zaburzenia psychiczne i tacy ludzie nie powinni wypowiadać się w imieniu całej firmy, która i tak świadczy usługi na bardzo niskim poziomie. Wieczne problemy z wyrzucaniem serwera czy niewyjaśnione wyłączanie się serwera. Problemy u was były, są i będą, a wy i tak tego nie potraficie naprawić, bo jesteście tak niekompetentni, że jestem zdziwiony, że wciąż istniejecie na rynku. Nawet nie potraficie napisać bezbłędnie wiadomości, a co dopiero mówić o zarządzaniu serwerem jak na każdym kroku jakieś literówki są, a później dziwić się, że jakieś problemy pojawiają się. Jestem pewien, że mój post również skwitujecie dopiskiem "teoria spiskowa", bo nie załączyłem żadnego dowodu. Jeśli ktoś nadal będzie chciał skorzystać z waszych usług, trudno, ja jako były klient ostrzegłem potencjalnych chętnych przed tym co może i raczej będzie ich czekać z tytułu korzystania z waszych usług. 

W skrócie: najgorszy hosting z jakim do tej pory się spotkałem. Szczerze nie polecam.

Nie otrzymałeś serwera sponsorowanego? 

5 minut temu, Utevo napisał:

Pukawka, wy i te wasze teorie spiskowe ? W moim odczuciu wypisując każdemu kto wystawia wam negatywne opinie z problemami jakich doświadczył u was, że są to "teorie spiskowe" śmiem twierdzić, że macie jakieś zaburzenia psychiczne i tacy ludzie nie powinni wypowiadać się w imieniu całej firmy, która i tak świadczy usługi na bardzo niskim poziomie. Wieczne problemy z wyrzucaniem serwera czy niewyjaśnione wyłączanie się serwera. Problemy u was były, są i będą, a wy i tak tego nie potraficie naprawić, bo jesteście tak niekompetentni, że jestem zdziwiony, że wciąż istniejecie na rynku. Nawet nie potraficie napisać bezbłędnie wiadomości, a co dopiero mówić o zarządzaniu serwerem jak na każdym kroku jakieś literówki są, a później dziwić się, że jakieś problemy pojawiają się. Jestem pewien, że mój post również skwitujecie dopiskiem "teoria spiskowa", bo nie załączyłem żadnego dowodu. Jeśli ktoś nadal będzie chciał skorzystać z waszych usług, trudno, ja jako były klient ostrzegłem potencjalnych chętnych przed tym co może i raczej będzie ich czekać z tytułu korzystania z waszych usług. 

Dlaczego taka opinia. Dziś serwery wyrzucało bo atman miał awarię co można ujrzeć na ich fb: Wymagana kontrola bezpieczeństwa A co do wyrzucania serwera. Jeśli dobrze skonfigurujesz serwer to nie będzie ci go wywalać. Możesz spojrzeć w logi i zobaczyć co jest nie tak. ;v  Lub poprosić osobę doświadczoną aby ci przy nim pomogła.

Pozdrawiam

• Like 1

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się