Recommended Posts

Witam! Chciałbym Wam przekazać moją opinie o hostingu gameserv.pl (mniej więcej z września 2014r.).
Na samym początku mogę powiedzieć że dla osób które zaczynają przygodę z serwerami są one nawet okej, natomiast dla chcących osiągnąć coś więcej jest złym wyborem. 
(jak wiadomo cena = jakość) Nie jest to zawszę prawda, lecz w tym przypadku pokrywa się to w 100 procentach! Serwery nawet te bardzo dobrze zoptymalizowane potrafiły przycinać niemiłosiernie, na co pomoc techniczna rozkładała ręce.
Jeżeli już wspominam o pomocy technicznej to mogę szczerze powiedzieć że możliwość dogadania się, graniczy z cudem. Prosisz o zmianę lokalizacji maszyny z np. Łodzi na Warszawe (dopłacasz różnice w cenie) a dostajesz po prostu nowy adres IP w Łodzi. 

Nie wiem czy coś się zmieniło (oprócz wyglądu takiego samego jak miał disconnect), lecz stanowczo odradzam. 

Edytowano przez Trawa

Nie sądzisz, że ta opinia jest zbyt stara? Od tamtego czasu na pewno sporo się zmieniło - na lepsze lub gorsze. ;)

Szczerze to ok. miesiąc temu brałem parę próbnych serwerów do gmoda i o dziwo każdy z nich przycinał będąc kompletnie pustym. Więc ja tutaj nie mogę powiedzieć nic dobrego na temat ich maszyn/zarządzaniem ich. 

dlaczego jak patrzę na ich stronę to przypomina mi się disconnect ? mają bardzo podobną stronę

@EDIT

Tak jest to nawet panel disconnect , zapewne i ten sam wlasciciel

Edytowano przez Zmoorg

Panel jest inny, niż był na DC, jedynie odkupili CMS, wraz z wyglądem. Właścicielem jest strefapc, nie Damian Ł. do którego należy DC. :)

Panel jest inny, niż był na DC, jedynie odkupili CMS, wraz z wyglądem. Właścicielem jest strefapc, nie Damian Ł. do którego należy DC. :)

?A tu ci powiem że panel jest taki sam , siedziałem na disconnect do jego końca więc nie wmawiaj mi że jest inny

P.S

Pamiętaj ze na disconect były 2 panele , 1 stary który pewnie ty widziałeś , potem wprowadzili 2 panel i jest to on co teraz używają.

Edytowano przez Zmoorg
  • Like 1

Panel disconnecta tuż przed wyłączeniem strony wyglądał tak:
10952905_589139264551027_642356471_o.thu

Edytowano przez Trawa

?A tu ci powiem że panel jest taki sam , siedziałem na disconnect do jego końca więc nie wmawiaj mi że jest inny

P.S

Pamiętaj ze na disconect były 2 panele , 1 stary który pewnie ty widziałeś , potem wprowadzili 2 panel i jest to on co teraz używają.

?Masz rację. Mój błąd. :)

Panel disconnecta tuż przed wyłączeniem strony wyglądał tak:
10952905_589139264551027_642356471_o.thu

?

No i jest to ten sam panel haha , nie zdziwił bym się ze prowadzi to zalozyciel disconnecta , pod przykrywką , bo niby disconnect miał ruszać pełną parą .

ale nie będę wnikać , jak dla mnie jest to kopia disconnecta lub i jest to disconnect , nie polecam.

No i jest to ten sam panel haha , nie zdziwił bym się ze prowadzi to zalozyciel disconnecta , pod przykrywką , bo niby disconnect miał ruszać pełną parą .

ale nie będę wnikać , jak dla mnie jest to kopia disconnecta lub i jest to disconnect , nie polecam.

?Jak dobrze pamiętam prowadzi to Osoba z StrefaPC (I nie mylę się ;D). Powiem szczerze że jestem zaskoczony że jeszcze to istnieje ;O. Miałem okazję współpracować z tym Panem. Współpraca polegała że ja wraz z l3szczem zajmowaliśmy się wszystkim (Od supportu,konfiguracja optymalizacja dedyków po same utrzymanie ;)). Sam pisał nie raz że nie ma żadnego pojęcia ;). Nastawienie na zarobek. Teraz ciekawi mnie kto odpowiada za sprawy techniczne ;D, może znajdzie się tutaj ktoś od gameserv ?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez VestSmart
      Opis: Kupię konto Steam z CS:GO z odblokowaną możliwością generowania tokenów GSLT. (Przegrane godziny i zawartość konta mało mnie obchodzi. :P)
      Cena: Do uzgodnienia.
      Płatność: PayPal
      Kontakt: PW
    • Przez zorix
      Cena: do uzgodnienia
      Płatność: Przelew
      Kontakt:
           GG:59607908
           PW (mygo)
    • Przez Chinczyk25
      How2Kill.pl - Wystrzałowa sieć serwerów!
      Zapraszamy na najszybciej rozwijającą się sieć w Polsce
      Możemy zaoferować
      Doświadczoną Administracje Autorskie pluginy Różnorodność oferowanych modów poszczególnych serwerów CS:GO&CS 1.6 Miłą i kulturalną atmosferę          i wiele,wiele innych.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, coś Ci się nie podoba?, chciałbyś to zmienić, na pewno zweryfikujemy twoją prośbę
      Szukasz najlepszej sieci w Polsce?!, dobrze trafiłeś, możemy zapewnić wszystko czego tylko zapragniesz
      Nie zwlekaj,dołącz już dziś do społeczności H2K
      How2Kill.pl - Wystrzałowa sieć serwerów!
    • Przez rafkos7732

Witam serdecznie,

mam przyjemność przedstawić wam ofertę Profesjonalnego Hostingu gier co oferujemy :

- Serwery Counter-Strike: Global Offensive z TR 60 lub 128 (publiczne/prywatne)
      - Serwery Counter-Strike 1.6 (publiczne/prywatne)
      - Serwery HurtWorld 
      - Serwery Minecraft
      - Serwery pod Fivem NOWOŚĆ
      - Serwery THE RUST
      - Serwery ARMA 3

- ponadto gwarantujemy bardzo niski ping na serwerach oraz profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta żaden problem nie zostanie przez nas pominięty a szybko i sprawnie rozwiązany.

- Zaawansowany Panel administracyjny gdzie bez problemu będziesz mógł drogi kliencie zarządzać swoim serwerem w dowolny i prosty sposób - mając w razie problemów pomoc naszych doświadczonych administratorów.
      - Niskie ceny

Na dobry początek współpracy z klientem oferujemy 14 dni testu dowolnego serwera za darmo i bez zobowiązań.

Zapoznaj się z naszą pod adresem www.serwerdogier.pl

Czekamy na Ciebie.......Ciebie i Ciebie również