Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Trawa
 Udostępnij

1 Attachment

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałbym Wam przekazać moją opinie o hostingu gameserv.pl (mniej więcej z września 2014r.).
Na samym początku mogę powiedzieć że dla osób które zaczynają przygodę z serwerami są one nawet okej, natomiast dla chcących osiągnąć coś więcej jest złym wyborem. 
(jak wiadomo cena = jakość) Nie jest to zawszę prawda, lecz w tym przypadku pokrywa się to w 100 procentach! Serwery nawet te bardzo dobrze zoptymalizowane potrafiły przycinać niemiłosiernie, na co pomoc techniczna rozkładała ręce.
Jeżeli już wspominam o pomocy technicznej to mogę szczerze powiedzieć że możliwość dogadania się, graniczy z cudem. Prosisz o zmianę lokalizacji maszyny z np. Łodzi na Warszawe (dopłacasz różnice w cenie) a dostajesz po prostu nowy adres IP w Łodzi. 


Nie wiem czy coś się zmieniło (oprócz wyglądu takiego samego jak miał disconnect), lecz stanowczo odradzam. 

Edytowane przez Trawa

Pomogłem? Zostaw plusa, to motywuje! :D
b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png
b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png b_350_20_323957_202743_F19A15_111111.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...