Zaloguj się, aby obserwować  
pit273

POSZUKUJE SIECI

Recommended Posts

Witam,

Coś o mnie.

Z tej strony 17 latek, jak prawie każdy w obecnych czasach zainteresowany "Informatyką", kształcący się w tym kierunku. W obecnej chwili poszukuje zajęcia na dłuższą chwilę, nie szukam czegoś na tydzień czy dwa, chciałbym zostać współwłaścicielem dobrze prosperującej sieci bądź administratorem, nie wymagam wszystkiego od razu, wiadomo zaufanie.

Oferuje :

Obszerną wiedzę w zakresie prowadzenia serwerów z kolekcji Counter Strike, zarządzania serwerami głosowymi - Ts3. Obsługuje wszystkie silniki for, lecz preferuje IPB, żadne nulledy/retaile, tylko oryginalne wersje. Obsługuje wszelakiej maści sklepiki, odmiany amxbans, mybans, sourcebans itp. Oferuje także dość sporo czasu poświęcanego dla sieci. Jest to od dwóch do nawet dwunastu-trzynastu godzin dziennie, po kilku tygodniach podaje telefon kontaktowy, w razie awarii/nagłej sytuacji zjawiam się z pomocą. Kolejnymi moimi atutami są: obiektywizm, cierpliwość, umiejętność poprawnego składania zdań czy ortografii. W razie potrzeby pomagam projektowi finansowo tak aby mógł się dalej rozwijać.

Oczekuję:

~płatnego IPB, Przema bądź VB

~ ruchu na danej sieci, nie jeden serwer wiecznie pusty

~ogarniętej ekipy, wyrosłem z przekomarzań z dwunastolatkami.

~ambitnych planów i zaangażowania właściciela

~jakichkolwiek środków na dalsze funkcjonowanie, bez budżetu nic się nie osiągnie.

Zainteresowanych zapraszam na PW.

Pozdrawiam 

Edytowano przez pit273

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Krzysztof Nowak
      Witam, poszukuje:
      Serwerów gier multiplayer, które szukają forum Opiekunów / Adminów na serwery CS 1.6 OnlyDD2 i OnlyAWP oraz TeamSpeak 3 Moderatorów Grafików Redaktorów UB Team GRACZY  
      Masz serwer? Szukasz forum? Pisz śmiało na pewno się dogadamy! :D

GG: 42312979
      Steam: https://steamcommunity.com/id/kkrzysiekk98
    • Przez zorix
      Siema
      Tak słowem wstępu chciałbym poprowadzić serwer base builder bo aktualnie w Polsce trochę słabo to wygląda.
      Poszukuje administratorów na serwer https://gametracker.com/server_info/185.7.105.82:28065

Serwer jest autorski i posiada takie rzeczy jak: 
      Exp Mod Misje Dialy Misje  Sklep z przedmiotami jednorazowymi Rpg Mod Party Gangi Jeżeli ktoś by był chętny to czekam na kontakt na pw , jedynym warunkiem jest głos po mutacji oraz aktywność 
    • Przez AdamxD
      Witam,
         Zacznę od przedstawienia swojej osoby. Jestem Adam mam aktualnie 20 lat i studiuję kierunek pielęgniarstwo. Pielęgniarz nie jest typowo męskim zawodem, ale od zawsze marzyłem o zawodzie który będzie przynosił mi satysfakcję. Tą satysfakcją jest pomoc i podtrzymywanie drugiego człowieka przy życiu, bo to najważniejsza wartość człowieka :)
         Jestem osobą pracowitą, ufną, spokojną i dążącą do osiągania postawionych celów. Sieć BluePower prowadziłem 2,5 roku, ale z powodu ciężkiej walki na 1 roku bylem zmuszony ograniczyć pielęgnowaniem się serwerami, ale beze mnie sieć została doprowadzona do ruiny. W ostateczności z bólem serca byłem zmuszony zamknąć sieć. Jednak z każdym dniem tęsknie i chciałbym po zaliczeniu 1 roku (najgorszego) odnowić sieć zaczynając od 1 serwera, który był popularny nie tylko w Polsce, ale i na świecie - Ghost Mode

Co to za tryb?
      Youtuber Kifi
      Youtuber YoshihitoMayoshe
      Youtuber PevorSR
      Youtuber Forlify
      Oraz wiele innych mniej znanych Youtuberów

Kogo Poszukuje?
      1. Technik - Współwłaściciel
      - Wiek +16
      - Dobra znajomość silnika Sourcemod (umiejętność pisania/konfigurowania prostych pluginów)
      - Umiejętność obsługi programu do FTP
      - Umiejętność zarządzania
      - Czas i chęci
      * Umiejętność tworzenia stron www
      Dodatkowe Informacje:
      - Elastyczny czas pracy na serwerowni
      - Dostęp do wszystkich danych sieci
      - Prowadzenie jedynego takiego serwera w Polsce - Duchy
      - Zwolnienie z miesięcznych składek sieci

2. Admini Serwera
      - Wiek +16
      - Kultura osobista
      - Znajomość komend Sourcemod
      - Miesięczna składka w wysokości 5zł + Prowizja z rodzaju płatności
      - Czas i chęci (co najmniej 2h/dzień)

3. Youtuber Sieci
      - Mutacja
      - Mikrofon
      - Kamera
      - Umiejętność montowania i obróbki filmików
      - Elastyczny czas pracy na sieci
      - Prace bezgotówkowe - Możliwość wystawiania prac dla szerokiego zasięgu odbiorców
      UWAGA, nagrania odbywałyby się na kanale https://www.youtube.com/channel/UCULYatAjoudHHCMakUoVxaw

4. Grafik Sieci
      - Umiejętność tworzenia grafik
      - Elastyczny czas pracy na sieci
      - Prace bezgotówkowe - Możliwość wystawiania prac dla szerokiego zasięgu odbiorców

Przewidywane otwarcie: Lipiec/Sierpień 2018 rok
      Zainteresowanych proszę o kontakt: STEAM
    • Przez Krystian Marek Kubiak
      Cześć wszystkim, 
      poszukuje plugin na serwery csgo, który działa na takiej zasadzie jak Fake Rank & Coins by xBonio, ale rangi uzyskuje na podstawie ilości zabitych graczy.
      Np. po 100 fragach awansujesz na Silver I itd.

Liczę na waszą pomoc.