Jump to content
Mateos

ROZWIĄZANE Problem z instalacją sourcebansa

Recommended Posts

Witam, po zainstalowaniu sourcebansa na górze wyskakuje mi jakiś error:

Warning: mysqli_real_connect(): Headers and client library minor version mismatch. Headers:100020 Library:100106 in /home/xxx/xxx/xxx/public_html/sourcebans/includes/adodb/drivers/adodb-mysqli.inc.php on line 113

Link do sourcebansa: SourceBans

Wersja PHP: 5.6

Edited by Mateos

Spróbuj założyć sourcebansa na domenie na pukawce, za 3zł i wszystko powinno śmigać

Nie będę specjalnie zakładaj na pukawce...

Amxbans działa poprawnie, więc nie wiem dlaczego sourcebans nie działa.

" Please delete the install directory before you use SourceBans "

Zamknijcie już to, bo i tak by nikt nie pomógł...

Wystarczyło sprawdzić pierwszy post lub ss, ktory wstawiłem.

Kupiłem sobie hosting na xaa i sourcebans działa.

nie podałeś podstawowych informacji, pretensje miej do siebie wróżkami nie jesteśmy

Temat został zamknięty przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By TerroR
      Witam mam problem z odpaleniem gothica 2 noc kruka, dzis kupiłem sobie, elegencko, a jak chciałem go włączyć to wyskakuje takie okienko https://imgur.com/a/d9dqkQV Patrzyłem poradniki to nie pomagały, albo były już stare i linki powygasały. Jeżeli macie jakis pomysł, by mi pomóc to z góry dzięki. Dodam, że mam windowsa 8.1 
    • By reyoshh
      Cześć, otóż mam problem z kompilacją plików upgrades z pluginu SM:RPG
      Wszystkie potrzebne rzeczy mam zainstalowane.
    • By HEADSHOT
      Siema nie działa mi plugin na reklamy 😕
      logi:
      [SM] Exception reported: [SA3] 'EN' translation missing in message "2" L 05/22/2019 - 00:00:27: [SM] Blaming: ServerAdvertisements3.smx L 05/22/2019 - 00:00:27: [SM] Call stack trace: L 05/22/2019 - 00:00:27: [SM] [0] SetFailState L 05/22/2019 - 00:00:27: [SM] [1] Line 55, D:\Sourcemod\ServerAdvertisements3\files/misc.sp::AddMessagesToArray L 05/22/2019 - 00:00:27: [SM] [2] Line 451, D:\Sourcemod\ServerAdvertisements3\ServerAdvertisements3.sp::LoadMessages L 05/22/2019 - 00:00:27: [SM] [3] Line 366, D:\Sourcemod\ServerAdvertisements3\ServerAdvertisements3.sp::LoadConfig L 05/22/2019 - 00:00:27: [SM] [4] Line 59, D:\Sourcemod\ServerAdvertisements3\ServerAdvertisements3.sp::OnMapStart

• By kenoxx
      Witam postawiłem sobie serwer csgo na vps, zainstalowałem sourcemoda oraz metamoda. Przy pierwszym uruchomieniu serwer załadował się poprawnie ale już za kolejnym razem nie mogę wbić na niego w ogóle mi się nie ładuje w grze. By móc włączyć go drugi raz muszę zrestartować całego vps's. Proszę o pomoc!
  • Create New...