Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Wykonam pluginy Sourcemod.


n.o.x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

W związku z tym, że pod koniec tego miesiąca kończy mi się robota z Diablo (Beta), będę miał więcej czasu na wykonywanie zleceń. Wiele osób z tego forum już mnie zna i kupiło u mnie nie jeden plugin czy paczkę moda, myślę że z zadowoleniem obu stron, nigdy nie było problemów :).

 

Oferuję napisanie pluginów pod sourcemoda, nie tylko CS GO (zależne od pluginu, ale raczej nie zagłębiam się w inne gry). Zleceń dostaje sporo i bez reklamy, do tej pory nie znalazło się jeszcze takie, którego nie wykonałem, może 1 paczka (za paczki serwerów (pełne) + konfiguracje się nie biorę, nie mam na takie rzeczy czasu), przyjmuję każde zlecenie, które zrozumiem, więc proszę o konkretne przekazanie swojego pomysłu (najlepiej opis na wklej.org czy podobne + link na PW). Nie piszcie do mnie wiadomości w stylu "Znasz cos fajnego na detrana ?" || "vip hanysa mi nie dziala. ten z generatora tez. zrobisz mi vipa ?".. Gdy widzę takie coś, wiem, że zmarnuje sobie czas i się za to nie biorę. Biorę się za pluginy 4fun jak i fixy czy pluginy bazujące na mysql, zrobie to co potrafie :). Nie mam jakiś wygórowanych cen.. większość ludzi, z którymi się spotkałem pytają "Dlaczego tak tanio ?" :). Moje serwery testowe śmigają 24/7, przed kupnem możesz wszystko przetestować. W sourcemodzie nie siedzę długo (ok. 4 miesiące sobie kodze), lecz jakieś doświadczenie już zdobyłem, potrafię je wykorzystać :). Posiadam własny silnik Exp Mod (Cod Mod, DR + Klasy, Diablo - takie serwery się na nim opierają), nie korzystam z silników ogólnodostępnych, nie mówię że są aż tak złe, lecz mi nie wystarczają :).

Jeśli chodzi o exp moda (Cod Mod) - paczki robię całościowe (silnik + perki + klasy (Klient wysyła mi szczegółowy opis moda na wklejce)). Silnik ma zapis mysql (prawdopodobnie powstaną statystyki www najlepszych graczy na serwerze itd (cały panel w którym będzie można kupić expa + przenieść expa itd..)), są w nim również komendy takie jak !toplvl, !wymien, !daj, menu moda, sklep za kase || sklep za monety (mysql), i wiele innych. Silnik ma sporo natywów i forwardów, każda klasa, każdy item to osobny plugin. Do każdego większego pluginu  (na prośbę klienta) robię convary dla łatwej i szybkiej edycji. Często również sprzedaje się sklep na DR (system kredytów, wszystko wg. upodobania klienta).

 

Kontakt: PW, Steam, GG: 51083770

76561197969887259.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...