Skocz do zawartości
prohost

Opinie - Multigamers.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Pozytywne i negatywne opinie firmy Multigamers.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam. Nabijaja klientow a za jakis czas bedzie trzeba placic, bo nikt nie zrezygnuje juz z serwera, ktory jest znany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co wnosi Twój post do opinii? Czy współpracujesz z Multigamers by wyrazić swoje zdanie na temat świadczonych usług przez tą markę? Czy tylko nabijasz posty??... Poza tym dlaczego wróżysz z fusów? Skąd znasz politykę tej firmy i przedstawiasz nam co będą robić w przyszłości? Bez sensu post.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie uwierze wto , że dzisiaj mozna otrzymac cos za darmo bez zadnego zainteresowania. To jest moja opinia i mam do niej pelne prawo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest opinia, tylko wróżenie z fusów "co się może zdarzyć w przyszłości". Tym bardziej opinię można wyrazić kiedy jest się klientem danej firmy lub się z nią współpracuję, natomiast Ty piszesz bezpodstawny hejt i nabijasz post.

Edytowane przez Banshee
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam. Nabijaja klientow a za jakis czas bedzie trzeba placic, bo nikt nie zrezygnuje juz z serwera, ktory jest znany?

Witam serdecznie,

Skądże, Nasza firma oferuję w pełni darmowe a zarazem profesjonalne jakościowo serwery gry/głosowe w lokalizacji Polskiej, Francuskiej. Projekt ten jest serwisem/portalem dla graczy którzy nie mają wystarczających środków na postawienie swojego serwera gry/głosowego a chcą otworzyć czy też prowadzić projekt związany z w/w tematyką. Zalecamy zapoznać się z polityką Naszej firmy, ogólną zasadą korzystania z oferowanych przez Nas usług przed wyrażaniem swojej bezpodstawnej opinii która na dzień dzisiejszy mija się z prawdą i ewidentnie sugeruję nabijanie postów. 

Pozdrawiam,

Nowak Miłosz 

Edytowane przez MultiGamers.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie uwierze wto , że dzisiaj mozna otrzymac cos za darmo bez zadnego zainteresowania. To jest moja opinia i mam do niej pelne prawo.

?

Twoja ortografia jest bardzo przejmująca. Multigamers.pl jest bardzo dobrą, zananą marką pod względem darmowych serwerów. Zamiast wspierać takie akcje, Ty jeszcze ich kopiesz po palcach. Rynek się kurczy, nie pozwólmy mu na to, aby w Polsce się skończył. Co do Multigamers to trzymać tak dalej. :):)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

?Popraw ortografie, a potem się wypowiadaj. Jak dla mnie MultiGamers.pl jest bardzo dobrą, znanym hostingiem pod względem darmowych serwerów. Zamiast krytykować, to powinieneś się cieszyć, miałem sam u nich usługi takie jak Serwer MC i mi latało wszystko bez problemowo, jeżeli jesteś kreatywny,pomysłowy i rozkręcony serwer, to współpraca będzie trwała długo, a jak będzie pusty, to nie wiem co z tym, ale raczej nie rozwiązują współpracy. Co do MutliGamers, to dalej tak trzymajcie, a od wakacji, czy po wakacjach będą w ofercie serwery CS:GO oraz serwery TS3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam tą firmę ,serwer stabilny , nie ma problemów z pingiem , lagami , serwer jest stabilny .

Administracja profesjonalna, pomocna. Panel na stronie bardzo dobrze wykonany , dobrze rozbudowany.

Jeszcze raz polecam tą firmę . 

Pozdrawiam Kamil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi