Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

[CS:GO] Vip ruletka by noobs.


Ilovenoobs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Plugin rolluje vipy z flagą A i O, pozwala na dawanie i zabieranie takich vipów wyznaczonych osobom, jeżeli macie vipy na inną flagę zmieńcie w odpowiednim miejscu w kodzie na wasze flagi. Tu macie listę flag AdminFlag ? admin ? SourceMod Scripting API Reference możecie też to przerobić na dawanie tymczasowych adminów.

 

Komendy:

    !losujvipa Przypisane do flagi roota, bez możliwości nadpisania w overrides dla względu bezpieczeństwa, losuje vipa dla wszystkich nie-vipów na serwerze.
    !dajvipa @target/@me/@all/@ct/@t/nazwa_gracza Daje flagi A i O, lub wasze własne wyznaczonej osobie/osobom.
    !zabierzvipa @target/@me/@all/@ct/@t/nazwa_gracza Zabiera celowi flagi A i O, bądź te, które tam przypiszecie.

 

Cvary: 

"sm_noobsvipauto" "1"//włącza i wyłącza automatyczne losowanie vipa
"sm_noobsvipreklamy" "1" //włącza i wyłącza reklamę, która informuje, że jestem autorem pluginu.

 

Info  + prośba:

Nie mam zamiaru supportować tego pluginu ponieważ nie robię pluginów za darmo(Kodeks zabrania ~Geralt Witcher3), ale takie osoby jak franug, Hanys robią je i nie raz użerają się z ludźmi, którzy chamsko proszą o update czy przysposobienie, więc ten plugin jest zapłatą od mojej skromnej osoby dla ludzi takich jak oni, co więcej chcę też na forum zostawić coś po sobie poza braniem płatnym zleceń  xD.

 

Podziękowania:

Francisco Franug & Hanys za niektóre składnie kodu, motywacje i pomysł.

 

Czytaj ważne:

Jeżeli masz zamiar edytować plugin proszę cię, byś nie usuwał info o autorze, ani reklamy. Jeżeli nie chcesz reklam,  po prostu daj CVAR na 0.

 

Linki wrzucone na zippyshare ze względu na błąd przy wysyłaniu na forum, któryś z moderatorów może dodać do tematu pliki, jeżeli może.

Pobranie: SP SMX

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...