Jump to content

Recommended Posts

Pozytywne i negatywne opinie firmy LiveServer.pl

Przeniosłem się do LiveServer.pl z pukawki, 
nie żałuję, 

1.NIŻSZE CENY
2.LEPSZA POMOC (napiszę do nich w ciągu 3-6 minut jest odpowiedź, a w ciągu 30 minut max jest problem naprawiony) 
3.NIE TRZEBA AKTUALIZOWAĆ SERWERA
4.NIE WYŁĄCZA SIĘ SAM Z SIEBIE
5.NIŻSZY PING

Polecam wszystkim ;) dostaje się zniżkę na pierwszy miesiąc jak się przenosisz! - wszystko załatwia HelpDesk LiveServer.pl

• Like 1

Bardzo Polecam Ten Hosting

1. Niskie CENY

2.Rabaty różnorakie

3.Niskie Pingi

Na Prawdę polecam :)

• Like 1

Bardzo dobry hosting 

1.Nawet niskie ceny

2. Dobra lokalizacja serwerów cs go

3. Bardzo szybka pomoc nawet po 3 minutach dostałem odpowiedz 

Warto wybrać ten hosting jest on nowy ale warto 

Naprawdę dobry hosting.

1. Niskie ceny.
2. Niskie pingi.
3. Serwery w Polsce.

4. Szybka odpowiedź na HelpDesk'u.

Ogólnie tez polecam hosting. 

Ceny niskie, pingi.. jak wszędzie eTop :)

Szybki helpdesk.

testowałem serwery jakis czas i czasem sie zdażały scinki, ale to ma prawo czasem występowac.

Mogę polecić hosting. Niskie pingi, ceny konkurencyjne. Helpdesk szybko odpowiada i można uzyskać szybko pomoc.

Edited by Wronek

Hosting polecam.

Podoba mi się to że jest zakładka dla sieci i serwerów. Można nawiązać z nimi współpracę, która daje paru użytkowników. Chyba jako jedyny hosting posiada taką opcję co się ceni bo widać że klient u nich jest na pierwszym miejscu. Korzystam do dziś z usług i szczerze powiedziawszy dotąd nie napotkałam się z żadnym problemem.

Odświeżam, może ktoś się wypowiedzieć jak sytuacja wygląda z obciążeniem (var sv itd).

Kamix niestety nie wiem jak jest w LiveServer ale na 100% problem jest ogarniety na HostPlay.pl. Mam tam cala siec i na zadnym z serwerow nie podskakuja Vary ani inne parametry mimo duzej ilosci slotow i ticku 128.

2 minuty temu, F3Nx napisał:

Po (cenzura) ty reklamujesz hosting który prowadzi znajomy czy tam ktoś? Pyta o opinię o live a ty wyjeżdżasz z gównianym  hostingiem. Niepamiętam już jak to pisałeś, ale sam wspominałeś że serwery masz praktycznie za pół darmo i nie tylko. Wszystko praktycznie masz od iconfuture, nawet ten nieudolnie zakodowany styl. Przypadek? Nie sądzę! Śmiało mogę stwierdzić że hostplay większe gówno niż liveserver, ta ich pomoc techniczna na hostplay gdzie sami nie wiedzą w czym problemem, ciągłe problemy z atakami z którymi nie mogą sobie poradzić bo nie wiedzą jak, ten nowy rewelacyjny panel który ma multum błędów, a obsługa pomimo że o tym została poinformowana to nie raczy poprawić. No cóż, może w kolejnym roku zostanie poprawione, oby również w ekspresowym tempie tak jak trwały prace nad panelem, rok pracy to rewelacyjny wynik, i 3 dni przerwy, bo "fachowcy" nie mogli się uporać z problemami. Pozdrawiam

Nie rozumiem tej spiny chociaż przyznaje rację ,że ten wątek nie jest od reklamowania innego hostingu. Sam nie mam żadnego z opisanych problemów ale od tego jest osobny wątek.  

Godzinę temu, paczo121 napisał:

na HostPlay.pl. Mam tam cala siec i na zadnym z serwerow nie podskakuja Vary ani inne parametry mimo duzej ilosci slotow i ticku 128.

Na czym ty wnioskujesz to? Na serwerach, które mają 18 max graczy i są to serwery typu mirage? Weź się puknij w łeb i pomyśl. 

Edited by Erwin1s2k
  • Like 1

Jestem pod wrażeniem Waszej aktywnosci pod moim skromnym postem. A więc odpowiem Wam na wszystkie pytania i hmm... zażalenia...

Niestety musze Was rozczarowac ale piszecie tutaj totalne bzdury... To że mam styl kodowany przez iconfuture to chyba nic nie znaczy prawda? Szukalem kogos kto zakoduje styl i akurat wybralem sobie ta firme i szczerze to gówno Ci do tego kogo sobie wybieram. Jeżeli uważasz, że styl jest źle zakodowany to już tylko i wyłącznie twój problem..:) Mi się mój podoba i nic mi w nim nie przeszkadza.

Serwery za pół darmo?? No bardzo ciekawe kolego mój drogi 🙂 Za serwerki sobie uczciwie płace tyle co każdy. Nie mam nawet żadnych rabatów bo ich nie chce i nie potrzebuje. Jestem osobą dorosłą i stać mnie na utrzymanie sieci. Więc twoje oskarżenia są conajmniej żałosne.

Co do samego hostingu... Ja mam serwery na hostplay od roku i niestety muszę Cię rozczarować, nie mam żadnych problemów z atakami oraz innymi tego typu tematami, ale jeśli Ty masz problem z konfiguracją serwerów to chętnie Ci pomogę. 

Kolejna sprawa to panel... No wiesz nie wiem gdzie Ty masz błędy bo ja z niego korzystam i nie widzę żadnych które w jakikolwiek sposób wpływają na zarządzanie serwerami. To ile trwała jego budowa to według mnie nie jest istotne bo jak ktoś mądrze mi kiedys powiedzial... z kodem jest jak z samochodem możesz mieć malucha a możesz mieć ferrari, jedno jedzie i drugie jedzie ale jakość jazdy to przepaść( Nie wiem czy zrozumiesz mój przekaz ale myśle że tak)

Nie mam nic więcej do dodania i jakieś śmiechowe wywody na temat hostingu zostaw dla siebie bo przynajmniej jak ja napisałem do właściciela żeby ogarnął coś bo są vary to w momencie wszystko było ogarnięte a na niektórych hostingach do dziś jest z tym problem.

• Like 1