Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Recommended Posts

Opis:

Plugin podczas wyznaczonej przez nas rundzie losuje losową osobę która otrzyma na czas mapy (lub do momentu opuszczenia serwera) przywileje danej flagi. Dla przykładu może to być flaga na której mamy VIPa

Funkcje:

• W której rundzie ma odbyć się losowanie szczęśliwca 
  • Ilość osób wymaganych do losowania

Instalacja:

• Plik LosowyVip.sp dodaj do /csgo/addons/sourcemod/scripting
  • Plik LosowyVip.smx dodaj do /csgo/addons/sourcemod/plugins
  • Plik sm_vip_random.cfg dodaj do /csgo/cfg/sourcemod  (Plik jest generowany automatycznie)

Konfiguracja:

Flagę możemy zmienić w 48 linijce zamieniając Admin_Reservation na swoją flagę. Domyślna flaga to A

AddUserFlags(winner, Admin_Reservation);

Nazwy flag:

Spoiler

• Admin_Reservation -> A
  • Admin_Generic -> B
  • Admin_Kick -> C
  • Admin_Ban -> D
  • Admin_Unban -> E
  • Admin_Slay -> F
  • Admin_Changemap -> G
  • Admin_Convars -> H
  • Admin_Config -> I
  • Admin_Chat -> J
  • Admin_Vote -> K
  • Admin_Password -> L
  • Admin_RCON -> M
  • Admin_Cheats -> N
  • Admin_Root -> Z
  • Admin_Custom1 -> O
  • Admin_Custom2 -> P
  • Admin_Custom3 -> Q
  • Admin_Custom4 -> R
  • Admin_Custom5 -> S
  • Admin_Custom6 -> T

Pobierz:

LosowyVip.smx LosowyVip.sp sm_vip_random.cfg

76561198058959701.pngPomogłem? Daj +

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć zawartość.

█ [PL] BluePower[4MAPS][Dust2/Mirage/Cache/Inferno][128TR] - 91.224.117.23:27050

█ [PL] BluePower [Deathrun][AutoBH][SKINS] - 91.224.117.74:27155

█ [PL] BluePower[Ghost Mode][Skiny][128TR] @ 1shot1kill.pl - 91.224.117.18:27075

█ [PL] BluePower[4MAPS][Dust2/Mirage/Cache/Inferno][128TR] - 91.224.117.23:27050

█ [PL] BluePower[Ghost Mode][Skiny][128TR] @ 1shot1kill.pl - 91.224.117.18:27075

• 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Ptakupoland
      Hej ! 

Szukam w miarę zaawansowanego kodera w sourcemod 
      Mam ofertę dla ciebie abyś został moim zleceniobiorcą 
      Trwałym na co najmniej rok czasu. 

Chciałbym abyś wykonał kilka rzeczy które nie należą do najprostszych oraz nie są to rzeczy które są zlecane zwykle przez zleceniodawców !!
      Napisałem do kilku znanych i bardzo dobrych osób i sami stwierdzili że takich zleceń nigdy nie zrobili ale lajtowo da się to zrobić (przez nich) 

Chciałbym odtworzyć profesjonalne serwery które są z automatyzowane w miarę możliwości na dzisiejsze czasy. 

Zapraszam do kontaktu !

Discord: Ptaku`#7219

Budżet spory przez najbliższe 2 miesiące może to być nawet 5 tysi więc sporo pracy będzie 😄 
      Ale doskonale wiem co zlecam i zawsze możesz skorzystać z pomocy znjomych mi osób !! które nie mają czasu. 
    • By Papa Schlumpf
      Witajcie!

Przychodzę po ponad rocznej przerwie z różnymi forami, serwerami itp...
      Poszukuję zajęcia na dzień dzisiejszy, a to znaczy żebym chciał zacząć wszystko od nowa.

Może coś o mnie?

Jestem znany z sieci pod różnymi nickami, a dokładnie pod: Umino, KoMaR, KMFM, tych starszych nie będę podawał bo to jest po prostu bez sensu.
      Zajmowałem się tworzeniem for o tematyce głównie cs'a, ale nie zawsze ponieważ zajmowałem też się tworzeniem serwerów, możecie to zauważyć po moich starszych postach na tym forum (Wiem byłem wtedy młody i głupi).
      Tworzyłem takie fora jak Road2skill, Neveraback, Cs-legenda, czy MyTylkoGramy i coś tam jeszcze było.
      Jestem raczej osobą uczciwą, raczej każdy kto prowadził ze mną forum, czy robił transakcję powie dobre słowo 
      (Troszkę osób z tego forum prowadziło ze mną wymianę).

Co dokładnie poszukuję?

Poszukuję głównie osób dorosłych, a dlaczego? Dlatego ponieważ, że współpracowałem z "młodymi" i wiem jak potrafią się zachować i jak bez myślnie wszystko zmarnować, nie mówię tutaj od razu o wszystkich.
      Pragnę znaleźć taki zespół, aby był zmotywowany do działania, oraz do współpracy pomiędzy różnymi serwisami, czy forami,

Nie chcę tworzyć z powrotem kolejnego nudnego forum opartego tylko na csie, chciałbym rozwinąć skrzydła i nastawić się na różnorakie gry multiplayer  + nie chciałbym działać również tylko w języku Polskim, więc mile widziana znajomość języka Angielskiego, czy Niemieckiego.

Co mogę zaoferować?
      Na pewno zajęciem się forum od strony technicznej jak: Instalacja IPS od zera, zabezpieczenie, czy konfiguracja pluginów, reszta to wiadomo bycie dostępnym i nawiązywanie kontaktu z użytkownikami.
      Również mogę pomóc na serwerach gier typu CS:GO, gdzie mogę skonfigurować cały serwer od zera.
      Pomoc finansowa, i tutaj jest mały haczyk ponieważ, nie chciałbym aby tylko jedna osoba opłacała wszystko a reszta żeruje, chciałbym aby każdy coś od siebie też coś dał.

Chciałbym dodać również, że nie chciałbym współpracować z osobami, które udają kozaków w internecie (mówię głównie o ddoserach, złodziejach oraz udostępniaczach).

Oferty proszę przedstawiać pod moim tematem, albo na PW.

Pozdrawiam każdego z owego forum, oraz życzę znośnego dnia.

• By BlaQ517
      Cs-StaraSzkola.pl - Sieć serwerów gier multiplayer

Cs-StaraSzkola.pl [Klasyczny Ofensywny]
      Adres serwera: 146.59.16.148:27220
      Gra & Platforma: CS 1.6 - Steam & NonSteam
      Fast Download: Tak

Cs-StaraSzkola.pl [PaintBall PD Mod] (8 Klas 5 Broni 12 Umiejętności)
      Adres serwera: 145.239.80.8:27016

Cs-StaraSzkola.pl [Call of Duty Mod] COD 500 | Polowania | Unikat
      Adres serwera: 145.239.80.8:27015

Cs-StaraSzkola.pl [Only de_dust2]
      Adres serwera: 145.239.80.8:27017
    • By Barto143
      Witam mam problem z cs gdy gram ze znajomymi albo sam klikam start turniejowy to muszę resetować grę ponieważ wyskakuje mi jakiś problem z zaufaniem i muszę tak około 2 razy następnie gdy zatwierdzam mecz też mi to wyskakuje i jest to uciążliwe proszę o pomoc 
    • By exerTT
      Mam prośbe o napisanie pluginu 
      !sniper - po wpisaniu komendy gracz będzie mieć tylko awp bez pistoletu, bez hajsu i bez możliwości kupna broń. I po ponownym wpisaniu !sniper będzie mieć znowu normalną gre.
      !spamowiec - po wpisaniu komendy gracz będzie mieć tylko p90, bez hajsu i bez możliwości kupna broń. I po ponownym wpisaniu !spamowiec będzie mieć znowu normalną gre.
      !idiota - po wpisaniu komendy gracz będzie mieć tylko negeva, bez hajsu i bez możliwości kupna broń. I po ponownym wpisaniu !idiota będzie mieć znowu normalną gre .

• Create New...