Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Ilovenoobs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, co myślicie o na temat klasycznego zombie moda takiego jak w 1.6, tylko odwzorowanego w cs:go? Na chwilę obecną mam tylko pomysł, ponieważ nie wiem w jaki dokładnie sposób się za niego zabrać i pierw chcę zrobić mały wywiad środowiskowy. Przejdźmy więc do konkretów, jak wyglądałby taki zombiemod? Miałby parę podstawowych trybów:

Infekcji (1 zombie matka z dużą ilością HP) celem jest zarażenia all ludzi i zabicie ostatniego człowieka,

Plaga (Wyskakuje 1 zombie na 8 graczy, 2 przy 9, 3 przy 17 itd..) celem jest zarażenie all ludzi i zabicie ostatniego człowieka,

Survivor (Człowiek z negevem, oraz hp=ilośćzombie*50) ma za zadanie zabić all zombie,

Nemesis HP (~3k*ilość ludzi) ma za zadanie zabić all ludzi,

Snajper (ma ~10k DMG z AWP, oraz niezauważalnie zwiększone HP) Ma za zadanie zabić all zombie,

Dodatkowo występowałyby podczas plagi i infekcji granaty zamrażające, flary, granaty podpalające. A same mapy korzystałyby z specjalnego mrocznego oświetlenia. Do tego dorzucimy odpowiednie dźwięki zombie, oraz podstawowy rozrzut, bez żadnego pro-odpychania, do tego gotowe kampy rozmieszczone po klimatycznych mapach + sklepik oparty na ammo-packach, oraz oczywiście brak idiotycznych auto-respawnów dla zombie, co jest głupotą.

Pytanie brzmi, czy widzieliście już coś takiego w cs:go? Zwykły klasyczny zombie-mod, taki jaki opisałem? Bo ja niestety nie miałem takiej okazji, a naprawdę chętnie wróciłbym te miłe dla mnie chwile sprzed ponad 5 lat. Chciałbym też się dowiedzieć, jakie są najbliższe temu obecnie zombie-mody w cs:go, bo moim zdaniem jako graczowi 1.6 wszystkie wydają się mdłe i przereklamowane, ale jak ktoś lubi kicz i tandetę, to czemu nie... Tym gorzej, że większość pluginów niestety jest robionych właśnie pod takie zombie-mody i funkcjonowanie ich bez niego jest problemem ;/. Tutaj właśnie pojawiam się ja, który chce stworzyć nowy zombie-mod, a nie mówię, że będzie łatwo, jednak mam realistyczne plany stworzenia nowego silnika zombie, który będzie zapewne dostępny publicznie. Jedyne o co was mógłbym prosić to rady, bo jednak w zombiemodach nie siedzę od lat i wiem, że dużo się zmieniło i ludzie wolą tę brzydkie moim zdaniem obecne ZM, ale wystarczy mi tak naprawdę, by ruszyć 20-30 slotowy serwer z wyżej wymienioną rozgrywką w miłej atmosferze.

Dodatkowo jeżeli miałbym się za to brać, to chciałbym także móc skorzystać z waszej pomocy w ewentualnej optymalizacji kodu, oraz tworzeniu dodatków, bo jednak baza, a reszta rzeczy, w których będzie można wybierać to inna bajka. Nic też na chwilę obecną względem tych planów obiecać nie mogę, bo nie mam zbyt dużo czasu, jednak gdy to się zmieni chciałbym taki zombie-mod ruszyć. Dodam też, że moja wiedza o plikach .inc jest malutka :P.

Edytowane przez Ilovenoobs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...