Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Recommended Posts

Witam, pisałem do @angelw tej sprawie lecz nie otrzymuje w połowie sprawy wiadomości zwrotnych więc napiszę tutaj bo może akurat ktoś ma chwilkę na ten drobiazg...

Kiedyś posiadałem tu konto -> https://mygo.pl/profile/558-rumcajsjumper/ i chciałbym informacje dot. emaila, ponieważ chciałbym je odzyskać + zmienić nick na [NICK+SIEĆ]. Dodatkowo walczyć o grupę "właściciel sieci" 😉

Pytanie brzmi, czy jest tu ktoś kto może mi z tym pomóc a mianowicie połączyć konta (zostawiając to wyżej) i zająć się tą sprawą by było z głowy? Jak będzie potrzebna jakaś weryfikacja czy to konta czy prawdomówności to proszę o informacje 😉

Pozdrawiam,

RumcajsJumper

• Super! 1

Danych przekazywać nie będziemy, bo to jest niezgodne, mogę jedynie podać, że zaczyna się na "D" i jest zarejestrowany na wp. Po odzyskaniu konta napisz PW 😆

• Super! 1
  • Śmieszne 1

W dniu 23.07.2020 o 11:35, Weak. napisał:

Danych przekazywać nie będziemy, bo to jest niezgodne, mogę jedynie podać, że zaczyna się na "D" i jest zarejestrowany na wp. Po odzyskaniu konta napisz PW 😆

No to gratuluje. Nawet widać, że tam wszystko pod CSowicze jest poustawiane a nie zweryfikujesz mi tego normalnie bo masz jakieś swoje prywatne wydzimisie... łaski bzy :)

W takim razie zostanie jak jest, zdobędę te 50 zawartości i sam pyknę sobie nowy niczek, miłego!

Jak pomocy nie otrzymam to można zamknąć w takim razie!

• Śmieszne 2

Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.

• Śmieszne 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Bombels
      Witam mam na sprzedaż serwer csgo. https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.168:27015
      Hosting: 1s1k
      Cena: Czekam na propozycje na PW.

Co do serwera. Serwer sam zarabia na siebie. Jest opłacony na 29 dni. 

• By Elite
      Witam
      Mam pytanie a propo Core Shop. Ponieważ potrzebuje spolszczenia a niestety nie mogłem nigdzie znaleźć. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś wysłał jeśli ma.

Core Shop
    • By xquikker
      witam kupie paczke na serwer only mirage, kontakt https://www.facebook.com/4playpl/
    • By KaMix
      Sprzedam sieć serwerów CSPotegowo.pl. W skład wchodzi
      Domena CS-Potegowo.pl (opłacona do 23 marca 2021 roku) Domena CSPotegowo.pl (opłacona do 8 kwietnia 2021 roku) Domena csptg.pl (opłacona do 6 kwietnia 2021 roku) VPS na którym stoi forum oraz sourcebans (opłacony do 8 września 2021 roku) Serwer dedykowany na którym stoją serwery (więcej informacji pw) Licencja na styl forum Sprzedaję tą sieć ponieważ nie mam wystarczająco czasu, aby przyłożyć się do rozwoju tej sieci. 
      Cena: 1700 zł (do negocjacji)
      Kontakt pw na forum.
    • By ♛ xJockey ♛ | g4skins.com
      Witam!
      Potrzebuję pomocy, mianowicie chcę, aby w ruletce (https://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=849987) zablokować jej używanie w rundzie pistoletowej.

Niestety w internecie na nic takiego nie można natrafić, lecz na kilku serwerach tak jest.

Czy ktoś miły umiałby coś zdziałać?
      Z góry dziękuję.
  • Create New...