Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Recommended Posts

Witam, pisałem do @angelw tej sprawie lecz nie otrzymuje w połowie sprawy wiadomości zwrotnych więc napiszę tutaj bo może akurat ktoś ma chwilkę na ten drobiazg...

Kiedyś posiadałem tu konto -> https://mygo.pl/profile/558-rumcajsjumper/ i chciałbym informacje dot. emaila, ponieważ chciałbym je odzyskać + zmienić nick na [NICK+SIEĆ]. Dodatkowo walczyć o grupę "właściciel sieci" 😉

Pytanie brzmi, czy jest tu ktoś kto może mi z tym pomóc a mianowicie połączyć konta (zostawiając to wyżej) i zająć się tą sprawą by było z głowy? Jak będzie potrzebna jakaś weryfikacja czy to konta czy prawdomówności to proszę o informacje 😉

Pozdrawiam,

RumcajsJumper

• Super! 1

Danych przekazywać nie będziemy, bo to jest niezgodne, mogę jedynie podać, że zaczyna się na "D" i jest zarejestrowany na wp. Po odzyskaniu konta napisz PW 😆

• Super! 1
  • Śmieszne 1

W dniu 23.07.2020 o 11:35, Weak. napisał:

Danych przekazywać nie będziemy, bo to jest niezgodne, mogę jedynie podać, że zaczyna się na "D" i jest zarejestrowany na wp. Po odzyskaniu konta napisz PW 😆

No to gratuluje. Nawet widać, że tam wszystko pod CSowicze jest poustawiane a nie zweryfikujesz mi tego normalnie bo masz jakieś swoje prywatne wydzimisie... łaski bzy :)

W takim razie zostanie jak jest, zdobędę te 50 zawartości i sam pyknę sobie nowy niczek, miłego!

Jak pomocy nie otrzymam to można zamknąć w takim razie!

• Śmieszne 2

Temat został zamknięty na prośbę autora tematu . Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.

• Śmieszne 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By RdN
      Witam, mam na sprzedaż serwer Retakes. 
      IP: 145.239.237.217:27135
      Hosting: Pukawka [Cena przedłużenia - 39zł, serwer jeszcze opłacony na 14 dni.}
      Gametracker: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.217:27135/
      Dochody: Brak
      Gracze: W ciągu dnia przez serwer przewija się kilkunastu graczy, jest też kilka osób grających stale. 
      Serwer ze słabym GT, ale posiadający potencjał. Kilka kosmetycznych poprawek, reklama i będzie działał świetnie i może nawet przynosił dochód.

Cena: Wstępnie - 60 zł - myślę, że ta cena będzie odpowiednia, w sprawie pytań/ofert proszę pisać PW.
      Przyjmuję płatności tylko i wyłącznie przelewem.
    • By Erwin
      Witam, chciałbym się dowiedzieć ile mógłbym dostać za to cacko:
      https://www.gametracker.com/server_info/147.135.199.71:27015

Serwer już od dłuższego, dłuższego czasu(kilka miesięcy) jest ciągle TOP 1 pod względem GT w naszym kraju. A także w miesiącu potrafi osiągnąć 10 pozycję na świecie,  niekiedy lekko spaść do 16.

Koszt opłacenia serwera to 175 zł.  Zarobki prezentują się następująco:
      VIP (01.07 - 26.07)

Oraz kredyty (01.07 - 26.07)

Dwa miesiące temu miałem ofertę 7.000 zł(rekordowa propozycja), którą odrzuciłem. Jestem ciekaw jakie są wyceny od Was. 

Pozdrawiam 😄
    • By `Joker.^^
      Hi, poszukuję osoby albo osób które by chciały współpracować i stawia potężne serwery Cs 1.6.  

Oczekiwania? 
      - znajomość amxx chociaż podstawowa,
      - aktywność,
      - możliwość finansowania serwerów(reklama),
      - chęci stworzenia czegoś wielkiego na jakiś czas a nie na 5 min..

Oferuje? 
      -AmxBans,
      - wieloletnie doświadczenie, robienie paczek serwerów pod nas oraz zanglizowanie w sprawę, 
      - Serwer TS3,
      - dorzucanie się do reklamy serwera'ów
      - możliwość zmiany sieci serwerów.

Mój serwer który jeszcze żyje. 

PS: Jestem otwarty na propozycje oraz zmiany. Jeżeli będę widział coś na + czy też jakiś potencjał w sprawię to się dogadamy 
    • By Trivor | StrefaSkilla.pl
      Kupię: Sieć serwerów CS 1.6/go/1.6+go
      Cena: Do 10k, jakieś perełki mogę więcej
      Możliwość dogadania się w różnych kwestiach po odsprzedaniu
      Kontakt:
      GG 2765288
      STEAM: https://steamcommunity.com/id/Trivorek
    • By nOt
      Cześć,
      Poszukuję grafika najpierw do wyceny mniej więcej ile by to było, potem do wykonania prac pod styl.
      Po więcej informacji zapraszam na GG: 28222863.
      Jak akurat czytasz temat, a znasz kogoś kto dobrze wykonuje takie zlecenia to miło by było jakbyś podał jakieś namiary 🙂
  • Create New...