Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Vpsy/Dedyki pod csgo?


Ilovenoobs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc generalnie ostatnio myślę, nad VPSEM do cs:go zamiast korzystania z zwykłych hostingów ;). Generalnie nie chcę od razu stawiać all nowych serwerów na VPSIE, ani też przenosić wszystkich obecnych, bo byłoby to nielogiczne, jednak miło byłoby wiedzieć, jak sprawa wygląda z VPS'ami, a stawianiem na nich serwerów cs:go.

Bo niestety vpsy dla serwerów 1.6 nie były zbyt przyjazne (W większości krztusiły się przy 20 slotach), a ja myśląc o 32 slotach, lub więcej chciałbym wiedzieć, jak ma się ta sprawa cs:go.

Ile slotów do cs:go są wstanie utrzymać VPSy typu play/lite z microvps.pl, czy serwery OpenVZ minthosta? Podejrzewam, że ilość slotów tutaj będzie oscylowała w granicach 20, inaczej hostingi nie strzelały by sobie w kolano z większą ceną za 20 slotów. Jeżeli chciałbym stawiać więcej powiedzmy 32-64 sloty, to gdzie znalazłbym stronę sprzedająca odpowiednie VPS? Bądź, czy macie jakiegoś polecane strony sprzedające właśnie VPS, których możliwości już znacie? 

 

Edit: Możecie także z czystej ciekawości podać możliwości dedyków do cs:go. Ile są w stanie utrzymać serwerów powiedzmy 32 slotowych? Wiem, że niektórzy z forum posiadają dedyki, więc na pewno mają info na ten temat ;). Oczywiście w tej sprawie to raczej czysta ciekawość, niż zamiar kupna, ponieważ 1 dedyk kosztowałby mnie tyle, co koszt utrzymania na ten moment całej sieci.

Edytowane przez Ilovenoobs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...