Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej
Sign in to follow this  
Mr. Kapuczin

Napisanie pluginu randomteam

Recommended Posts

Siemka napisze ktos plugini, gdzie co runde jest zmiana druzyn? I koniecznie zeby w terrorystach moglabyc 1 osoba, chyba ze jest wiecej niz 4 wtedy moze byc 2osoby w terrorystach, ale jak bedzie 1 osoba co runde w tt, tez bedzie ok 😄

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Mr. Kapuczin
      Witajcie
      moglby ktos napisac plugin, ktory przerzuca X osob do ct jesli w tt jest wiecej niz 1 osoba? 
      przyklad 
      moze byc maksymalnie 1 osoba w tt, jesli jest wiecej to reszte przerzuca do ct?
    • By Mr. Kapuczin
      Siemka, moglby ktos napisac plugin, ktory by dzialal w taki sposob
      2 graczy , to przenosi 1 do ct, 2 do tt 
      3 graczy - 1 przenosi do tt, 2 przenosi do ct
      4 graczy - 1 przenosi do tt,  3przenosic do ct
      5 graczy - 1 przenosi do tt, 4 przenosi do ct
      6 graczy - 2 przenosi do tt, 4 przenosi do ct
      7 graczy - 2 przenosi do tt, 5 przenosi do ct
      8 graczy - 2 przenosi do tt, 6 przenosi do ct
      9 graczy - 2 przenosi do tt,  7 przenosi do ct
      10 graczy - 2 przenosi do tt, 8 do ct 
      😄
      Lub przerobic jakis gotowy? Blaagam
    • By CannabisP62
      Siemanko może znajduję się tutaj osoba która ogarnia ZombieMod i potrafiłaby oraz oczywiście chciała napisać paczuszkę pod mój serwer?
      Cene proszę pod postem lub PW
    • By owner_2019
      Zlecę naprawę, poprawę i napisanie pluginów na serwer CS:GO. To nie są skomplikowane pomysły, jeśli chodzi o nowe pluginy, także dla doświadczonego człowieka nie będzie to żadne zaskoczenie. Serwer posiada niewielkie błędy, które trzeba poprawić, bądź naprawić. Serwer potrzebuje pierdolnięcia, który będzie się wyróżniał na tle innych serwerów.

Zlecenie ODPŁATNE. Płatność wyłącznie na konto bankowe, ewentualnie PayPal. Żadnych PSC i innych dziwnych transakcji. Z racji, że zlecenie wymaga większej konsultacji budżet po ustaleniu szczegółów współpracy.

Proszę o kontakt osoby, które mają duże doświadczenie. Nie interesuje mnie współpraca z małą wiedzącą osobą. Wymagam konkretnych osób, oraz takie, które zajmą się zleceniem "od ręki". Liczę na poufność i owocną współpracę. Za dobrą pracę jestem wstanie dobrze wynagrodzić. Doceniam zaangażowanie i zamiłowanie. 😛 

Jeśli uważasz, że to Ty zajmiesz się moim zleceniem - po prostu skontaktuj się ze mną:

Prywatna wiadomość Steam: https://steamcommunity.com/id/102095
    • By owner_2019
      Witam,

Zlecę napisanie małego pluginu pod wielkanoc. Więcej nie jestem stanie napisać publicznie.

Budżet: Nie wiem. 100zł?

Po więcej informacji na PW.
  • Create New...