Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej
Danndy$

Sprzedam serwer only mirage CS:GO

Recommended Posts

Witam!

Mam na sprzedaż serwer only mirage.

Wszelkie pluginy dobrze skonfigurowane i nawet dobre pozycjonowanie w gt i setti.

Serwer ma wielu stałych graczy. Proszę tylko przejrzeć historię ostatnich 30 dni, gdzie wykręcaliśmy dobre 15-20 graczy.

Gametracker: https://www.gametracker.com/server_info/185.41.69.11:27015/

Setti: https://gosetti.pl/serwery/185.41.69.11:27015

Cena: Do ustalenia PV

Więcej informacji w wiadomości prywatnej. Zapraszam do składania (poważnych) ofert. Pozdrawiam.

Za praktycznie pusty serwer chcesz 300 zł? Ocipiałeś? 

43 minuty temu, Jack122 napisał:

Po pierwsze gametracker się kłania, po drugie nie rozumiem komentarza, nie jesteś zainteresowany to nie piszesz proste.

59 minut temu, Danndy$ napisał:

Po pierwsze gametracker się kłania, po drugie nie rozumiem komentarza, nie jesteś zainteresowany to nie piszesz proste.

No to po trzecie serwer nie jest tyle warty "gametracker się kłania" więc użytkownik @Jack122 w 100% miał rację pisząc taki komentarz ostrzegając potencjalnego kupca przed zrobieniem poważnego błędu marketowego, co prawda powinien mieć więcej argumentów ale moderacja powinna właśnie dopuszczać takie posty w tym dziale bo potem ludzie za puste serwery chcą jak za złoto. 

• Super! 1

?small=347

1 godzinę temu, Jack122 napisał:

Proszę o kulturę

16 minut temu, esej napisał:

No to po trzecie serwer nie jest tyle warty "gametracker się kłania" więc użytkownik @Jack122 w 100% miał rację pisząc taki komentarz ostrzegając potencjalnego kupca przed zrobieniem poważnego błędu marketowego, co prawda powinien mieć więcej argumentów ale moderacja powinna właśnie dopuszczać takie posty w tym dziale bo potem ludzie za puste serwery chcą jak za złoto. 

+1, gametracker jest tragiczny na tym serwerze 

• Super! 1

Road2Skill.eu            s.png

45 minut temu, esej napisał:

Hahah typowe polskie podejście sam nie kupię i pod pretekstem „ostrzeżenia” obrzydzę innemu. Jeśli tak wygląda społeczność tego forum to można zamykać 🙂 

• Super! 2
  • Śmieszne 1
  • Przykro mi 2

Witam.

Obserwowałem chwilkę ten serwer, nie podoba mi się jedna rzecz- masz prawdopodobnie fake clients. Polecam zapoznać się z wyjaśnieniami jak można to naprawić:

Nie traktuj to jako atak, bo nie na tym to polega. Koledzy wyżej mają w jakimś stopniu rację w tym co piszą. Jest to serwer dość wysoko w rankingu, ale ostatnie dni są tymi słabszymi- nie dobija 12 graczy. Wcześniej miał bardzo ładny okres- to racja, ale na daną chwilę przy 10 graczach masz 6 osób + GOTV.

danger.png.f38c181488cd23b0c98bba3c4d75697f.png

Żeby nie było- czekałem na przeładowanie GT, nawet kilka razy. I niestety, ale nie jesteśmy w stanie przewidzieć ilu na tych 25 graczy było tymi "prawdziwymi". 

Pozdrawiam. 

• Super! 2

5 minut temu, Erwin napisał:

Witam.

Obserwowałem chwilkę ten serwer, nie podoba mi się jedna rzecz- masz prawdopodobnie fake clients. Polecam zapoznać się z wyjaśnieniami jak można naprawić to:

Nie traktuj to jako atak, bo nie na tym to polega. Koledzy wyżej mają w jakimś stopniu rację w tym co piszą. Jest to serwer dość wysoko w rankingu, ale ostatnie dni są tymi słabszymi- nie dobija 12 graczy. Wcześniej miał bardzo ładny okres- to racja, ale na daną chwilę przy 10 graczach masz 6 osób + GOTV.

Żeby nie było- czekałem na przeładowanie GT, nawet kilka razy. I niestety, ale nie jesteśmy w stanie przewidzieć ilu na tych 25 graczy było tymi "prawdziwymi". 

Pozdrawiam. 

Zgadzam się! 

• Super! 1

11 minut temu, Erwin napisał:

Witam.

Obserwowałem chwilkę ten serwer, nie podoba mi się jedna rzecz- masz prawdopodobnie fake clients. Polecam zapoznać się z wyjaśnieniami jak można to naprawić:

Pozdrawiam. 

Bardzo dziękuję za konstruktywną krytykę, bardzo możliwe bo parę osób już mi o tym pisało. 

2 minuty temu, Zorix napisał:

@Danndy$ proszę o reakcję albo temat do kosza 

Bo?

• Super! 1
  • Przykro mi 1

Bo nie chcę aby ktoś niedoświadczony się naciął na serwer w którym są ghosty 

• Super! 1

6 minut temu, Zorix napisał:

Bo nie chcę aby ktoś niedoświadczony się naciął na serwer w którym są ghosty 

Poprawię to, ale nie przyczyniłem się bezpośrednio do takiej sytuacji, więc nie ma to na celu mylenia potencjalnego chętnego na zakup. 

Połowa ludzi spamuje i mam wrażenie, że chce wywierać na mnie presję, szanuję powyższą konstruktywną krytykę, a reakcje mnie zupełnie nie interesują, a można łatwo się dowiedzieć jaką ktoś ma wartość podpisując się nazwą i dodatkowo sloganem sieci, którą moderuje, pozdrawiam.

PS: Chciałem tylko napomnieć, że moderator czy każdy admin musi być bez stronniczy komentarz: "+1, gametracker jest tragiczny na tym serwerze " to opinia, więc sam psuje wartość posta takim komentarzem. Na przyszłość myślę, że warto się zastanowić, bo to są drobnostki, ale dają obraz na sprawy ważne.

• Super! 1

weź ogarnij te ghosty i niech postoi tak z dzień-dwa na gt i ukryje pozostałe posty z dopiskiem, że ghosty zostały naprawione z datą i myślę, że będzie git dla każdego

• Super! 1

Doszły do mnie skargi o próbie oszustwa, jeżeli się nie zgadasz z werdyktem - reportuj post 

Temat został przeniesiony do kosza przez moderatora forum. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By TerroR
      Witam mam do sprzedania konto steam 10 lvl. Na koncie są takie gry, jak: CS:GO Prime, CS 1,6, Gothic 2 Gold Edition, GTA 5, ZUP X. 
      Konto bez żadnych blokad VAC. 
      https://banid.pl/kto?to=0:1:455092130
      Cena: Z 5 dyszek będzie git. 
      +Cały ekwipunek, uzbiera się tam z dyszka 
      https://steamcommunity.com/id/terror47/
      Najlepiej przelew, blik 
    • By SimbaGOD
      https://allegro.pl/oferta/konto-steam-csgo-prime-global-elite-9571257821?fbclid=IwAR2-x65LrKLBbbQINpJ4wBp_hjXyFITWSMwpJZz0Ej63z27DZms5l-hkknM
      Tak jak w temacie
    • By Kanapeczkakaśka
      Siemanko sprzedam trzy serwery cs go za 100-200 zł po gt i inne rzeczy zapraszam na pw

• By RdN
      Witam, mam na sprzedaż serwer Retakes. 
      IP: 145.239.237.217:27135
      Hosting: Pukawka [Cena przedłużenia - 39zł, serwer jeszcze opłacony na 14 dni.}
      Gametracker: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.217:27135/
      Dochody: Brak
      Gracze: W ciągu dnia przez serwer przewija się kilkunastu graczy, jest też kilka osób grających stale. 
      Serwer ze słabym GT, ale posiadający potencjał. Kilka kosmetycznych poprawek, reklama i będzie działał świetnie i może nawet przynosił dochód.

Cena: Wstępnie - 60 zł - myślę, że ta cena będzie odpowiednia, w sprawie pytań/ofert proszę pisać PW.
      Przyjmuję płatności tylko i wyłącznie przelewem.
    • By Nyziasty | AlkoSkill.pl
      Siema
      Jako iż nie mam już czasu i chęci na prowadzenie sprzedam serwer only mirage 128tr 19 slotów na 1s1k opłacony do 24.08
      Cena - 400 do nego
      Steam https://steamcommunity.com/id/Nyziasty/
      Discord Nyziasty #1337
      https://gosetti.pl/panel/serwery/3768
      https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.201:27015

• Create New...