Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

[sprzedam] diablo mod CS:GO


Qes
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[Sprzedam] Diablo Mod CS:GO

 

Co zawiera?

  1. 26 różnych klas
  2. 114 itemów (duża różnorodność)
  3. Questy dzielone na akty z nagrodami
    + więcej dolarów za zdarzenia z gry
    + więcej HP
    XP
    Złoto
    Mana
    Item
    * Banalne w tworzeniu
  4. 12 run, które można rozwijać (ulepszać)
  5. Party
  6. 8 różnych statystyk klas
  7. Sklep za dolary i rozbudowany sklep za złoto
  8. Rozbudowana translacja, która zawiera wersję angielską, polską i niemiecką (niemiecką mam w osobnym pliku i trzeba dokończyć przepisywanie)
  9. Particle - efekty fireball, teleportacji, itd
  10. No i parę innych opcji, o których pewnie zapomniałem

*Itemy i runy niszczą się gdy ktoś nas atakuje (można to odpowiednio ustawiać)

 

Całość zawarta jest w jednym pluginie, a samego Diablo można sprawdzić pod tym IP 54.38.134.12:27015

Sprzedaję, ponieważ wielokrotnie próbowałem go rozruszać i za każdym razem udawało się to tylko przez jeden sezon. Problem polega na tym, że sam nie gram w CS:GO, a ciężko też dojść do porozumienia z graczami, więc osoba kupująca takowy plugin, musiałaby mieć czas i chęć do odpowiedniego zbalansowania rozgrywki.

Nie muszę chyba tłumaczyć zarobków z serwera, bo to logiczne. Jest to modyfikacja nastawiona na różne zakupy, czyli VIP i premki (każda jest na osobnej fladze), a jak już ktoś się uprze, to może sprzedawać nawet manę i inne dodatki z gry.

Jest to mocno rozbudowany silnik i oferuje naprawdę wiele opcji rozwoju, a budowanie klas/itemów jest bardzo proste.

 

Oferuję pełne wsparcie dla tego co jest. Jeżeli coś nie działa, coś trzeba poprawić, itd - pomagam. Jeżeli zrobić coś nowego, mogę pomóc za odpowiednią opłatą.

Przepisana wersja działała poprawnie przy 20 osobach (taki miałem max slotów) i nie było żadnych problemów z działaniem serwera - wcześniejsze wersje działały nawet przy 25 osobach

 

Cena : ~350 zł - oczywiście zgodnie z zasadami, sprzedaje kod źródłowy i wszystkie pliki wymagane do odpalenia serwera. Istnieje możliwość zakupu na wyłączność, lecz wiąże się z większym kosztem.

Kontakt tylko i wyłącznie na Steam: https://steamcommunity.com/id/classicowiecCSC/ -> jestem na niewidocznym

Pliki wysyłam mailowo lub korzystając z mojego forum.

 

Zaznaczam, że w przypadku wykrycia udostępnienia osobom trzecim, zaprzestaje świadczenia pomocy.
Tyczy się to także usunięcia informacji o autorze, wersji lub ukrycia tych informacji (chyba że nastąpi zakup na wyłączność)

Na swoim forum udostępniam darmowe pluginy do csgo. Możesz też napisać do mnie, jeśli chciałbyś mi coś zlecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...