Zaloguj się, aby obserwować  
North-Game.pl

North-Game.pl - Opinie

Recommended Posts

Witam , Zachęcam do wstawienia opini na temat naszego hostingu. Proszę napisać w poście swój login abyśmy mogli zweryfikować opinie.

North-Game.pl - Hosting Serwerów Gier!

Po co wam login użytkownika? W razie czego zablokujecie mu konto?

Ps. Z tego co wiem to żeby takie opinie były to wasze konto na tym forum musi być zweryfikowane.

5 minut temu, SeeQ napisał:

Po co wam login użytkownika? W razie czego zablokujecie mu konto?

Ps. Z tego co wiem to żeby takie opinie były to wasze konto na tym forum musi być zweryfikowane.

Nie chodzi nam o np blokowanie konta . Tylko sprawdzenie czy to nie kłamstwo bo jest pełno fałszywych opinii aby zepsuć reputacje hostingu.

9 minut temu, KillerMarchine napisał:

Znam właściciela hostingu nie jakiego Activa który psuje wam reputację i poczucie bezpieczeństwa klientów. 

Witam , Pan Active nigdy nie był właścicielem hostingu. Był Administratorem który u nas już nie pracuje.

Jak was widzą tak was piszą. Motto na dziś.

Wygląd szablonu, jego nie wykonczenie, nieład, brak prostoty, przyciski/strony nie działające pozwalają mi stwierdzić iż nie zakupiłbym u państwa żadnego serwera. Śmiałbym twierdzić że 'psełdo' firma ( nie sprawdziałem, nie chce tego robić ), host robiony przez dzieciaka, brak stabilności. 

//Edit

Byłem wcześniej zastałem bardzo dziwny szablon, akutalnie jest inny. Nie posiadam serwera u państaw więc jestem neutralny. Powstrzymam się od dalszych opinii.

Edytowano przez emce

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować