Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Wycena serwera only mirage


BuBSooN I Cs-Zone.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, chciałbym się dowiedzieć ile mój serwer może być wart.

https://www.gametracker.com/server_info/137.74.0.162:27065

 

L2M3Mln.png

 

Serwer stoi już od dłuższego czasu ponad 2,5 roku 

Koszt opłacenia serwera to 54.14zł

 

 

Zarobki z samego sklepcs.pl z ostatnich 3 miesięcy to 

 

Ilosc znalezionych: 97
Cena: 886.84 wPLN

 

 

Nie mówie tutaj ile PSC/Skinów/Paypal  poszło na różne inne głupoty jak otwieranie skrzynek

 

Serwer ma dużo fajnych pluginów których nie spotkacie na innych serwerach (Wydarzenia Weekendowe), do serwera dorzucam plugin którego nie mam czasu wgrać i skonfigurować - Misje (karnet bojowy) które automatycznie dodaje flagi, przedmioty w store i kredyty za wykonanie danego zadania. Misje opierają się na zabijaniu (normlanie, HeadShoot, z danej broni,z danej broni onlu hz, onlyhs z headshootem,  zadawaniu obrażeń, zadawaniu obrażeń z danej broni noscope, wydawaniu dolarów, plantowaniu i rozbrajaniu bomb)

 

 

około 2 miesiące  temu miałem ofertę 600 zł, którą odrzuciłem lecz teraz postanowiłem że zamierzam sprzedać. Ile według was jest warty ten serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...