Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Zbanowanie konta


xWangan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze nie mam pojęcia w jakim dziale to dodać, także pisze tutaj. Prosiłbym o zbanowaniemojego konta z tego oto forum (ewentualnie zastosować jakiś odpowiednik). Nie chciałbym być kojarzony z tą stroną, a raczej tutejszą administracją i odbywającymi się tutaj przekrętami.

 

 

Dla osób które rzeczywiście dają wiarę iż nowy właściciel forum to nie bicek(co jest możliwe, nie mówię że nie) to tutaj idealny przykład działania @macsch

 

Naprawdę nie wiem jakim trzeba być idiotom, aby krótko po rzekomym "przejęciu" forum próbować oszukać ludzi na pieniądze, i to jeszcze w taki tandetny sposób. Chyba nikt nie jest na tyle głupi aby uwierzyć, iż serwer inet koxów należy do Ciebie. Gdy ludzie się zainteresowali i poprosili o jakiś dowód posiadania to nagle został sprzedany? Pięknie... 

Szkoda tylko, że to kompletna bzdura... Po kontakcie z ekipą inet'u poprosiłem o oficjalną informacje na streamie aby nikt nie powiedział że to bzdury. https://oddshot.tv/shot/inetkoxTV/UzoOviw4OvhMCqscTWmzXPU2

 

 

Polityka dokładnie jak u bicka, zgaduję iż w przeciągu godziny ten temat zniknie ale co zrobisz.

Pozdrawiam.

Edytowane przez xWangan

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...