Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej
Sign in to follow this  
klakier661

Serwer cs go!

Recommended Posts

Witam wczoraj kupilem vps na hosteam parametry wysylam w zdj. Jest to vps 8 gb ramu 4 rdzenie po 2,7 ghz 4 wątki. dysk 100 gb i 10gbs/s lącze. Problem polega an tym ze strasznie skacze var i w trakcie gry zacina strasznie wszystko nie da sie strzelac są lagi jak skurczybyk. Dzieje sie to gdy na serwerze jest ok 15 osob. Dziwi mnie to poniewaz wchodze w htopa na vps i parametry nie skaca nawet powyzej 20%.  Nie wiem co z tym zrobic. Przeciez teoretycznie na takich parametrach powinienem uciagnac serwer minimum 32 sloty 128tick rat aktualnie mam 20 slotow 64 tick. Prosze o szybką pomoc z góry dziekuje. A ps są to arenki 1v1.

1.png

Problemem jest tutaj:

1. Serwer vps - nigdy na vpsie nie będziesz miał zagwarantowanych 100% zasobów

2. 

10 godzin temu, klakier661 napisał:

4 rdzenie po 2,7

I tu jest sedno problemu...

Przeciez teoretycznie na takich parametrach powinienem uciagnac serwer minimum 32 sloty 128tick

Nie wiem skąd to sobie wziąłeś albo kto ci powiedział takie bzdury... 

CSGO jest aplikacją jednordzeniową, więc tutaj najważniejsze jest taktowanie częstotliwości rdzenia a nie ilość rdzeni (jeżeli oczywiście mówimy o tylko 1 serwerze na maszynie).

Dziwi mnie to poniewaz wchodze w htopa na vps i parametry nie skaca nawet powyzej 20%.

Dzieje się tak, ponieważ obciążenie serwera jest rozłożone na 4 rdzenie a jak już wspomniałem wyżej - CSGO jest jednordzeniowy.