Recommended Posts

Witam, chciałbym się zapytać jak zrobić grupy map w głosowaniu na mape. Chodzi mi o to by najpierw było głosowanie na grupe np 1aim 2awp 3surf itd a potem glosowanie na mapy z grupy map która wygrała. Proszę o odpowiedz :)

Temat został zamknięty przez moderatora forum, ponieważ temat jest przestarzały i zostaje automatycznie blokowany od 30 dni od momentu pojawienia się ostatniego postu. Jeśli masz nadal problem z rozwiązaniem problemu, zapytania załóż proszę nowy wątek.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Podobna zawartość

• Przez Kompetentny
      Wolne stanowisko: Przede wszystkim Technik, ale ranga i udział w sieci jest do uzgodnienia. 
      Ilość wolnych miejsc:  1
      Informacje dot. stanowiska:  Osoba, która odpłatnie będzie stale wykonywała prace dla sieci 1s2k.pl
      Kontakt z Administratorem: GG: 3508112

Więcej szczegółów po kontakcie. Proszę by nie pisały osoby, co uważają się za techników sklejając paczki z neta. Technik przede wszystkim AMXX ale SM dodatkowym atutem. 
    • Przez AdamxD

Strona główna sieci: csbluepower.eu
      Nasze Serwery:
      Ghost Mode

IP:  145.239.237.108:27085
      Sloty: 14 (docelowo 20)

Jak grać na serwerze?:

Filmy popularnych Youtuberów z naszego serwera:
      YoshihitoMayoshe
      Forlify
      KiFi
      PevorSR
    • Przez Darkin
      Cześć użyłem generatora vipa z pewnej stronki, po wrzuceniu jednak nie czyta mi tego pluginu. Wrzucam sp i smx, resetuje serva i nie ma tego pluginu, sm plugins go nie widzi i brak jakiś errorów w logach czy czegokolwiek. Wrzucam wam kod. 

Plugin powinien zawierać:
      - 200$ za zabójstwo
      - zestaw do rozbrajania 
      - kevlar i hełm poza rundami pistol
      - granaty co runde (2xFlash, 1xSmoke)
      - podwójny skok

• Przez Kurak
      Witam. Chciałem zrobić na serwie swoje powitanie. To pliku motd.txt dodałem już gotowe powitanie i zapisałem wszystko w serwer.cfg jest dodawana komenda motdfile "motd.txt" ale niestety nic kompletnie nie działa. Od razu jest wybór kim chce grać i to wszystko. Jaka może być tego przyczyna? Jest coś jeszcze do dopisania gdzieś w plikach czego nie wiem?