Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Sprzedam serwer, minecraft! survival + działki, the pit, hide and seek, skypvp, skywars, skyblock, creative, bedwars.


aronreich
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam na sprzedaż serwer Minecraft składający się z BungeeCorda łączącego dwa serwery Minecraft Survival+Działki 1.16., oraz inne gry wymienione w tyt. tematu 1.8.8. Główny serwer Survival + Działki jest dopracowany w 99%. Reszta w fazie beta, ale bardzo stabilna jedynie skyblock ma problem z permisją do sklepiku w gui. 

Serwer liczy skoki i upadki, trzeba tego przypilnować i się tym zaopiekować, obecnie nie mam na to czasu, mam swój wiek i irytują mnie zbyt mocno dzieciaki. 
Oferuję dwa serwery (no limits z pukawki) oraz serwer bungeecord 40 slotów. Bardzo dobrze dogaduję się z administracją pukawki, którzy dostosowali swój hosting pod moje wymagania (custom flagi javy w procesie startowym, custom proces startowy i limity wyłączenia serwerów, oraz zabezpieczenie przed restart dupe).  Serwer jest reklamowany na paru stronach, gdzie na jednej z nich ma az ponad 2 tyś serduszek. Serwer sprzedaję wraz z domeną opłaconą na prawie rok (bez dwóch chyba miesięcy), do tego hosting www, is (wraz z licencją dożywotnia, który obsługuje dużo metod płatności). Serwer obsługuje wersje od 1.8.8 do najnowszej 1.16.4, survival obsługuje tylko 1.16.3. Serwer mega dopracowany, ze stażem dużą ilością reklam. Stali gracze, (statystyki dostępne na stronie która w miarę często je odświeża https://poszukaj.se/pl/minecraft/264-1-16-3-mineadventure-pl-1-16-3-twoj-ulubiony-serwer-survival-dzialki). Duży discord, ze sporą ilością osób online 251 członków. Dodatkowo powstała strona dev która miała służyć za opcje dorobienia sobie wpln na hosting (strona gdzie mozna było sobie zamówić serwer do gier mc ale z racji ze nie mam czasu na to powstałą tylko prosta stronka i temat zakończony).  Więcej informacji na priv, zapraszam do kontaktu szkoda jest mi porzucić serwer od tak bo dużo czasu pomiędzy pracą a wolnym czasem poświęciłem na serwer. Z chęci do grania na własnych zasadach i streamów na youtube rozwinęło się mineadventure.pl. Serwer jest w stanie opłacić się z rang. Sprzedaje www/is(dożywotnia licencja na 1 serwer), domena (do migracji),  discord (do migracji na nowego właściciela), 3 serwery mc (do migracji na pukawkę). Transakcja może się odbyć poprzez przelew (o ile mnie ktoś jeszcze pamięta bo nie mogłem znaleźć swojego wpisu gdzie miałem opinie), lub allegro. Proszę pisać na steam id steamcomunity "KjakKONRAD". Proszę o poważne propozycje lub najlepiej niech się zgłoszą osoby +18 gdyż mam już dość niepotrzebnych dyskusji i pytań. 
EDIT: bg opłacony na 55dni, survival na 56, lobby jest na 26 jak na razie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...