Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Goboosting.pl - błąd serwisu czy celowe wprowadzanie użytkowników w błąd?


virek
 Udostępnij

2 Attachments

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że coś nie tak dzieje z serwisem goboosting.pl. Co mam na myśli? Głównie chodzi mi choćby o wprowadzanie użytkowników serwisu w błąd ponieważ jeszcze jakiś czas temu można było ustalić sobie ile się chce osób na serwerze, przykładowo dawało się od 10 do 13 graczy i było super na serwer wchodziło 4 graczy.

Teraz ustawiając boosting od 15-18 graczy (przykładowo) na serwer wchodzi mi ponad 10 graczy z serwisu gooboosting. Nie wiem jakim cudem to w ogóle ma miejsce bo jak wspomniałem wcześniej tego nie było.

 

Kolejna sprawa jakiś czas temu można było ustawić sobie date tak aby ustawić boosta wcześniej z odpowiednia datą np. na dzień jutrzejszy. Teraz opcji wyboru daty brakuje a w dodatku jak nie skasuje boosta który był niedawno aktywny na następny dzień sam mi się włącza a najlepsze jest to, że w godzinach w których akurat nie ma admina.

 

Generalnie serwis sam w sobie jest okej ale krótko mówiąc "wkurwi*" mnie to, że od jakiegoś czasu mają miejsce sytuacje opisane wyżej.

Oznaczam właściciela serwisu aby wypowiedział się na ten temat bo jednak chciałbym wiedzieć w czym tkwi problem, że takie sytuacje mają miejsce - @live4net i najwazniejsze czy to jest jakiś błąd serwisu czy celowe działania mające na celu wyciągniecie większych pieniędzy od użytkowników.

 

Dodatkowo załączam ssy choćby z aktualnego boosta którego aktywowałem dziś. Prosze spojrzeć na ustawienia jak i na liczbę osób która wbiła na serwer. Albo czegoś nie rozumiem albo po prostu jestem za głupi. 

Temat zakładam tutaj może inni mają również coś do dodania.

 

1.png.8a9ba63dc2e554f4aa7f23f07debe297.png 963838879_Beztytuu.thumb.png.032ece80c235ca7978b476deee480225.png

 

 

Jeżeli temat dodałem w złym dziale to proszę przenieść do odpowiedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...