Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Goboosting.pl - błąd serwisu czy celowe wprowadzanie użytkowników w błąd?

Recommended Posts

Witam.

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że coś nie tak dzieje z serwisem goboosting.pl. Co mam na myśli? Głównie chodzi mi choćby o wprowadzanie użytkowników serwisu w błąd ponieważ jeszcze jakiś czas temu można było ustalić sobie ile się chce osób na serwerze, przykładowo dawało się od 10 do 13 graczy i było super na serwer wchodziło 4 graczy.

Teraz ustawiając boosting od 15-18 graczy (przykładowo) na serwer wchodzi mi ponad 10 graczy z serwisu gooboosting. Nie wiem jakim cudem to w ogóle ma miejsce bo jak wspomniałem wcześniej tego nie było.

Kolejna sprawa jakiś czas temu można było ustawić sobie date tak aby ustawić boosta wcześniej z odpowiednia datą np. na dzień jutrzejszy. Teraz opcji wyboru daty brakuje a w dodatku jak nie skasuje boosta który był niedawno aktywny na następny dzień sam mi się włącza a najlepsze jest to, że w godzinach w których akurat nie ma admina.

Generalnie serwis sam w sobie jest okej ale krótko mówiąc "wkurwi*" mnie to, że od jakiegoś czasu mają miejsce sytuacje opisane wyżej.

Oznaczam właściciela serwisu aby wypowiedział się na ten temat bo jednak chciałbym wiedzieć w czym tkwi problem, że takie sytuacje mają miejsce - @live4net i najwazniejsze czy to jest jakiś błąd serwisu czy celowe działania mające na celu wyciągniecie większych pieniędzy od użytkowników.

Dodatkowo załączam ssy choćby z aktualnego boosta którego aktywowałem dziś. Prosze spojrzeć na ustawienia jak i na liczbę osób która wbiła na serwer. Albo czegoś nie rozumiem albo po prostu jestem za głupi. 

Temat zakładam tutaj może inni mają również coś do dodania.

1.png.8a9ba63dc2e554f4aa7f23f07debe297.png 963838879_Beztytuu.thumb.png.032ece80c235ca7978b476deee480225.png

Jeżeli temat dodałem w złym dziale to proszę przenieść do odpowiedniego.

supporter

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć zawartość.

supporter

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć zawartość.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Chumi
      Zacznijmy od początku. Wszystko kręciło się spokojnie, oczywiście już po kilku atakach DDoS. Do czasu...
      Dokładnie 17 maja o godzinie 18:29 pewien użytkownik napisał to:

Nie dziwi nas to, że była to obraza Daffiego, podeszliśmy do tego z głową, i użytkownik dostał odpowiedniego warna za łamanie regulaminu:

Zaraz po tym, zarejestrował się Daffy:

Rozumiem, chciał zrobić SS'y itd, jednak wpadł na jeden, wg. niego, lepszy pomysł - Zrobić DDoS'y na całą Sieć:

Jak widać, dokładnie o godzinie 20:00 daffy postanowił zaatakować Sieć. Następnie tłumaczy się, że to my mu pierwsi daliśmy bana. Ciekawe, bo jakoś logi pokazują co innego: 

W tym momencie, zdaliśmy z @Lexxx | Errorhead.pl sobie od razu sprawę kto jest sprawcą tych ddosów, więc decyzja o banie nie była zbytnio trudna. Oczywiście, każdy ma prawo się odwołać o bana, taką możliwość i może miałby Dawid Ś. gdyby nie to, że cały czas DDoS'ował nam forum. Wpierw pisanie "Jak nie wejdziecie na TS'a, to nie cofnę wam ddosów". Jednak następnie postanowił wejść również i do nas na TS, gdzie oczywiście również dostał bana:.
      Gdzie dowody, że to on w takim razie:
      Tutaj:

Oczywiście jest ich więcej, jednak na ten moment nie mam zamiaru ich udostępniać. Chyba każdy wie na ten moment kto robił ddosy.

Jednak tutaj pewien "twist", Daffyy, zapomniałeś chyba, że rejestrację zrobiłeś u nas na forum bez użycia VPN. Strasznie mi przykro, ale mamy większość danych o Tobie.
      Przypomnę również, że za czyny które popełniłeś, grozi do 3 lat więzienia. Wiem, że nie jesteśmy jedyną siecią, dlatego każdego kto miał problemy z Dawidem Ś. aka Daffyy zapraszam do wspólnej rozmowy na PW lub pod postem.

PS. Wiem, że będziesz to czytał Daffy, nie łudź się, Errory 503 to było ręczne zablokowanie forum przez nas w celu uzyskania dostępu, a 504 jest powodowany przez podpinanie nowego Anty DDoS. Z "podmienionym indexem" nie jest zbyt ciężko sobie poradzić, na całe szczęście nasz host oferuje backup samych plików do aż 28 dni, dlatego nie było to zbyt duże wyzwanie.

Ode mnie na ten moment to tyle, jeżeli ktoś chce więcej szczegółów poznać, zapraszam na pw 🙂

• Guest
      By Guest
      Macie panowie, jak ktoś zgłodniał. Bo jeszcze pewnie kilka stron czytania nas czeka.
    • By Zorix
      Witam, chciałbym przestrzec przed doładowywaniami konta ,a przynajmniej przez trade bota na stronach sklepcs.pl & goboosting.pl (i wszystkich innych sklepach w których @live4net pośredniczy) 
      Ale o co mi chodzi tak naprawdę ? Już tłumaczę: wczoraj zostały wysłane skiny z konta Smigol w celu doładowania mojego konta (bo tak jest napisane na stronie goboostingu): 
      ta informacja wskazuje na to że wchodząc w ten trade link zostanie doładowane moje konto ,a tak się nie stało.
      "Aby doładować kredyty za skiny, wystarczy wysłać je do jednego z naszych botów ... i doładowuje twoje konto" te zdanie pokazuje 3-osobę czyli Aby doładować ... wystarczy wysłać: 
      Skiny zostały wysłane (tutaj ss) a kasy brak. 

Zastanawiałem się co się stało i napisałem do właściciela @live4net ,który stwierdził ,że powinienem sam doprecyzować sobie informacje o doładowaniu konta z którego została wysłana kwota lecz tak nie było. Dowiedziałem się że zostało doładowane konto jakiegoś sklepu sieci cs (która ma u nich sklep) i nie uzyskam zwrotu mimo ,że błąd nie jest z mojej winy (tylko niedoprecyzowanie informacji bo na gosetti działało w ten sposób doładowanie serwera jako wysłanie znajomemu linku do trade) i  tylko jedynie może właściciel tamtego sklepu mi go udzielić.

Więc jeżeli ktoś się zastanawia nad używaniem tej opcji to stanowczo odradzam chyba że lubi niespodzianki bo w moim przypadku kupiłem kredyty na goboosting ,a się dowiedziałem że kupiłem wpln na jakimś sklepie w jakiejś sieci ale przy rozmowie na pw widzę że jest to umyślne ponieważ wskazują ,że sam powinienem wiedzieć jak ich bot działa (bez żadnych informacji o tym więc nie wiem w jaki sposób mam to zrozumieć ) 

Wszystko zależy od właściciela sieci http://hades-zone.pl/ czy odzyskam kwotę, próbuje się z nim skontaktować jeżeli odzyskam doładowaną kwotę (w co wątpie) to dam odpowiednią informacje 

• By SUPER TIMOR
      Cześć,
      Jeśli przeprowadzałeś transakcję z naszym automatycznym botem, bądź w inny sposób zakupiłeś kredyty na stronie goBoosting.pl celem ich rozdawnictwa za grę dla użytkowników, to podziel się swoim zdaniem na ten temat!

Aktualnie zwiększa się baza użytkowników boostujących swoje serwery, którzy nie muszą już tego robić bo serwer rozhulał się na dobre!
      https://www.gametracker.com/server_info/cod.multi-head.pl:27015
      Serwer latał na boostingu tak poważniej kilka dni 😉 jak jest teraz? Oceńcie sami.
      Zapraszam do dyskusji 🙂 
    • By Ver's#iwl
      Witam, mam do was pytania co sądzicie o firmie GoBoosting.pl. Zacytuje kolegi zdanie " goboosting to nie serwis reklamowy i nie działa na serwery 1.6 sprowadza "sztucznych graczy" którzy przestają grać jak tylko reklama wygasa ;)" jeżeli to jest prawda lipa... Proszę oz danie właściciela serwisu + innych ?
  • Create New...