Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

ROZWIĄZANE Problem z flagą "o"

Recommended Posts

Witam, mam problem z flagą "o". Mianowicie pobrałem ten plugin na VIP-a: 

https://url.pl/temat/471-csgo-vip-by-mesharsky-updated/

Wgrałem plugin, przyznałem sobie flagę "o", a w grze nie mam vipa. Co ciekawe, po zmianie flagi na "r" w pluginie i przyznanie sobie również flagi "r", vip normalnie działa. Ktoś zna może rozwiązanie?

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

supporter

Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć zawartość.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Nightmares
      Witam
      Poszukuję pluginu: MapMenager Po PL , żeby było rtv , maps , i czarne tło przy glosowaniu.
    • By Doktorek292
      Witam poszukuję forum dla mojego serwera paintball. Serwer powstał 2 dni temu. 

Stworzyłem serwer ponieważ jest to mój ulubiony tryb gry a jeżeli mogę mieć ten tryb w CS:GO to postanowiłem zrobić serwer ale w stylu cs 1.6. I właśnie nadeszła chwila poszukania serwerowi odpowiedniego kąta. Który się przyjmie bez negatywnego nastawienia.

W planach do końca tygodnia jest zrobienie konkursu przy którym najprawdopodobniej będzie dużo chętnych zobaczymy. Nagrody będą o dużej wartości oraz główna nagroda będzie namiastką tego że każdy będzie chciał być na pierwszym miejscu. 

★ [PAINTBALL MOD] ★ [CLASSIC SERWER CS 1.6]

Nie mam 15 lat lecz 23 więc do grona młodych należałem kiedyś.

Hosting na którym stoi serwer to 1shot1kill.pl
      IP: 145.239.237.123:27015

Proszę wszelkie propozycje składać w wiadomości prywatnej na forum lub też na STEAM - https://steamcommunity.com/id/DoktorekOne_/

• By fiXed
      Witam!
      Przychodzę do Was z prośbą o pomoc z przerobieniem pluginu, aczkolwiek chciałbym, aby informacje o aktywnych bombsite'ach wyświetlały się na hudzie, a nie na chacie lub HintText/CenterText. Niżej podsyłam kod oraz błędy z kompilatora.

:))  
      //SourceMod Batch Compiler // by the SourceMod Dev Team //// BSLimiter.sp // // BSLimiter.sp(44) : warning 217: loose indentation // BSLimiter.sp(45) : error 017: undefined symbol "client" // BSLimiter.sp(105) : warning 217: loose indentation // BSLimiter.sp(106) : error 017: undefined symbol "client" // // 2 Errors. // // Compilation Time: 0,17 sec // ---------------------------------------- Press enter to exit ...  

Pozdrawiam, fiXed!
    • By Zero Two
      Cześć mam na serwerze mapchoosera ale problem w tym ze on nie robi głosowania i pytanie moje jest takie jak ustawić w której rundzie ma sie zacząć głosowanie?  chce zeby było w 10 rundzie
    • By fiXed
      Witam!
      Przychodzę do Was z prośbą o pomoc. Aczkolwiek, gdy chcę skompilować plik .sp, który wykorzystuje bibliotekę SDKHooks wyskakuje błąd:

sdkhooks.inc(162) : fatal error 196: deprecated syntax; see https://wiki.alliedmods.net/SourcePawn_Transitional_Syntax#Typedefs
      W pliku sdkhooks.inc na linijce 162 pisze jedynie takie coś:

funcenum SDKHookCB
      Proszę o pomoc!
      Pozdrawiam, fiXed!
  • Create New...