Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Małe przypomnienie + dodatkowe rzeczy


Czekoladowy
 Udostępnij

1 Attachment

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przeglądałem ostatnio forum i zauważyłem parę rzeczy. Przede wszystkim od 22 maja minął kawał czasu, a w regulaminie nie ma słowa o chatbox`ie o którym wspominałem w tym wątku: 

 

W ostatnich dniach Broda sprzedawał serwery i myślę, że takich rzeczy nie powinno być, bo jakiś oszust to podłapie i spróbuje komuś na szybko opchnąć serwer za nie małe pieniądze. Według mnie powinno to być wprowadzone, by takich sytuacji uniknąć.

 

Kiedyś  dawno temu był temat dodania praw moderatorskich do niektórych działów randze support. Kontaktowałem się nawet bezpośrednio z Angel`em na ten temat i dostałem informacje, że zostanie to obgadane. ale od tego momentu temat ucichł, a myślę, że to nie jest głupi pomysł, bo chętnie ja, @Bioły i @dredek | Cs-Creativ.plbyśmy na tym skorzystali. 

 

Ogólnie dużo tematów spadło z rowerka i nie widziałem nigdy by była chęć do wracania do nich. Nie chce tutaj oceniać właściciela forum, ale widząc aktywność od 15 sierpnia do dnia dzisiejszego to 5 postów nie było zamknięciem tematu lub przeniesieniem wątku do kosza, z czego jeden to wymowne "budżet.", a reszta to wątek na temat nagrody za wskazanie legendarnego ddosera Mygo. Mam nadzieję, że Angel znajdzie jakieś rozwiązanie dla tego forum, bo ma one ogromny potencjał i myślę, że sytuacja z czasem się poprawi :) 

 

Pozdrawiam Czeko 

 

 

Dodatkowo.

 

Przepraszam, że piszę post pod postem, ale podczas edycji pokazuje mi się takie coś:

image.thumb.png.ff94350c9656c7f9ef1daba664ae4536.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...