Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

[sprzedam] system killstreak CS:GO

Recommended Posts

Witam,

Sprzedam okrojony plugin killstreak znany z cs 1.6 : https://amxx.pl/topic/68751-killstreak-134a-14c-wyzwania/

Po serii fragów otrzymujemy dany killstreak. Seria fragów resetuje się po śmierci (zdobyty killstreak pozostaje)

Aktualnie posiada on:

• UAV (widzimy przeciwników na radarze)
  • Counter-UAV (blokuje UAV)
  • Care Package (zrzut z powietrza jednej paczki) - nad graczem
  • Predator Missle (sterujemy rakietą, która wybucha w danym miejscu)
  • AirStrike (zrzut granatów w danym obszarze gracza)
  • EMP (wyłącza HUD, etc, a także blokuje uruchamianie KillStreak)
  • Nuke (rozwala wszystkich i zmienia mapę) - koniec rozgrywki

Oferuję pełne wsparcie wersji tutaj sprzedawanej oraz za drobną opłatą mogę to ulepszyć o kolejne opcje.

Sprzedaje plugin z kodem źródłowym oraz wszystkie modele/dźwięki/etc

Koszt 25 zł

Pliki przesyłam pocztą lub przez moje forum.

Kontakt: https://steamcommunity.com/id/classicowiecCSC/ lub PW na tym forum

No i ala film

https://www.youtube.com/watch?v=1-3tM_PzKnM

supporter

Polecam tego allegrowicza 😉

• Super! 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By regi669
      Witam, mam na sprzedaż kilka dopracowanych paczek serwerowych :

- Only AWP
      - Only Mirage
      - Arena 1vs1
      - Surf + RPG
      - Deathrun + Klasy

Tworzę także paczki serwerowe na zamówienie klienta (Więcej informacji na priv).

Posiadam także szeroki zasób autorskich pluginów m.in :

- SkinMod : (Modyfikacja dodająca skrzynki oraz klucze na serwer, system wymian między graczami, system rynku, StatTracki oraz NameTagi do broni wylosowanych ze skrzynek, przyjazny dla gracza interfejs, napisana od zera przeze mnie, wzorowana na popularnym pluginie !ws od kgns https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=298770, modyfikacja skierowana głównie do posiadaczy serwerów Only AWP z optymalnym zapisem na MySQL, ze skrzynek można wylosować wszystkie skiny do noży jak i do AWP, więcej info na priv co do działania pluginu) 

- OnlyAwpCustomRound : Plugin na losowe rundy przystosowany pod serwery Only AWP (% szansa na wylosowanie rundy specjalnej [Only NoScope, AutoBH, FastShooting] + kombinacje trybów np. [Only NoScope + AtoBH])
      Plugin pokazuje na hudzie jaka runda jest aktualnie grana przez pierwsze 5 sekund przy starcie każdej rundy, pisany od zera przeze mnie.

- rTags : System tagów z zapisem na MySQL, konfiguracja tagów dostępna w pliku .cfg, oraz dla wyznaczonej rangi (flagi) dostępna opcja ustawienia customowego tagu komendą !tag, automatyczne usówanie tagów graczom którym skonczy się dana ranga (została zabrana flaga)

- AutoSlay : Prosty plugin który pozwala Adminowi nadanie slaya na określoną liczbę rund dla użytkownika który złamał regulamin, zapis na Cookies

Oraz przerobione pluginy :

- Sourcebanspp - Od teraz gracz który otrzymał blokadę przy próbie wejścia na serwer oraz przy otrzymaniu blokady otrzymuje następujące informacje
      [Admin banujący ; Data nałożenia blokady ; Data końca blokady ; Powód ; Strona Sourcebans], wszystko wypisane w prosty i czytelny sposób w formie tabeli

- Spolszczony store by Zephyrus oraz interfejs przerobiony na bardziej przyjazny dla graczy

Oraz wiele więcej ciekawych modyfikacji na serwery których tutaj nie wymieniłem.
      Piszę także pluginy na zamówienie, zainteresowanych odsyłam na priv.

Każdy Plugin oraz paczkę serwera wysyłam z wszystkimi plikami .sp oraz .inc
      W celu zakupu oraz ustalenia ceny zapraszam do kontaktu prywatnego na STEAM (Rzadko odpisuje na Forum)
      Steam : (https://steamcommunity.com/id/Redzilusz/)
    • By Masterx
      Witam!

Sprzedam konto steam ze statusem Prime.  Na koncie znajduje się parę skinów, których wartość waha się między 30 gr - 2 zł. 

Konto nie ma żadnych blokad. 

Po zakupie można zmienić wszystkie dane logowania, hasło, maila itp.

Link do konta: https://steamcommunity.com/profiles/76561198402796495/

Cena: 25 zł

• By Kubunus
      Witam, chciałbym sprzedać konto steam!
      Link do profilu:  https://steamcommunity.com/id/Alu5356/
      Cena do uzgodnienia!
    • By Qes
      [Sprzedam] Diablo Mod CS:GO

Co zawiera?
      26 różnych klas 114 itemów (duża różnorodność) Questy dzielone na akty z nagrodami
      + więcej dolarów za zdarzenia z gry
      + więcej HP
      XP
      Złoto
      Mana
      Item
      * Banalne w tworzeniu 12 run, które można rozwijać (ulepszać) Party 8 różnych statystyk klas Sklep za dolary i rozbudowany sklep za złoto Rozbudowana translacja, która zawiera wersję angielską, polską i niemiecką (niemiecką mam w osobnym pliku i trzeba dokończyć przepisywanie) Particle - efekty fireball, teleportacji, itd No i parę innych opcji, o których pewnie zapomniałem *Itemy i runy niszczą się gdy ktoś nas atakuje (można to odpowiednio ustawiać)

Całość zawarta jest w jednym pluginie, a samego Diablo można sprawdzić pod tym IP 54.38.134.12:27015
      Sprzedaję, ponieważ wielokrotnie próbowałem go rozruszać i za każdym razem udawało się to tylko przez jeden sezon. Problem polega na tym, że sam nie gram w CS:GO, a ciężko też dojść do porozumienia z graczami, więc osoba kupująca takowy plugin, musiałaby mieć czas i chęć do odpowiedniego zbalansowania rozgrywki.
      Nie muszę chyba tłumaczyć zarobków z serwera, bo to logiczne. Jest to modyfikacja nastawiona na różne zakupy, czyli VIP i premki (każda jest na osobnej fladze), a jak już ktoś się uprze, to może sprzedawać nawet manę i inne dodatki z gry.
      Jest to mocno rozbudowany silnik i oferuje naprawdę wiele opcji rozwoju, a budowanie klas/itemów jest bardzo proste.

Oferuję pełne wsparcie dla tego co jest. Jeżeli coś nie działa, coś trzeba poprawić, itd - pomagam. Jeżeli zrobić coś nowego, mogę pomóc za odpowiednią opłatą.
      Przepisana wersja działała poprawnie przy 20 osobach (taki miałem max slotów) i nie było żadnych problemów z działaniem serwera - wcześniejsze wersje działały nawet przy 25 osobach

Cena : ~350 zł - oczywiście zgodnie z zasadami, sprzedaje kod źródłowy i wszystkie pliki wymagane do odpalenia serwera. Istnieje możliwość zakupu na wyłączność, lecz wiąże się z większym kosztem.
      Kontakt tylko i wyłącznie na Steam: https://steamcommunity.com/id/classicowiecCSC/ -> jestem na niewidocznym
      Pliki wysyłam mailowo lub korzystając z mojego forum.

Zaznaczam, że w przypadku wykrycia udostępnienia osobom trzecim, zaprzestaje świadczenia pomocy.
      Tyczy się to także usunięcia informacji o autorze, wersji lub ukrycia tych informacji (chyba że nastąpi zakup na wyłączność)
    • By MAGNET
      CSGO Stickery

Jak pewnie wiecie, na AlliedModsach pojawił się plugin, umożliwiający naklejanie na broń customowych stickerów. Działa to na podobnej zasadzie, co !ws - mamy po prostu nieograniczone możliwości, związane z doborem naklejek i ich ilością. Pomyślałem, że dobrym pomysłem byłoby stworzenie rozszerzenia, dzięki któremu na naklejki musimy trochę popracować. W znacznym stopniu uatrakcyjnia to rozgrywkę na serwerze i, co ważne, nadaje się do używania wszędzie, niezależnie od zainstalowanej modyfikacji (FFA, ZombieMod, CodMod etc.).

> Pełny opis modyfikacji <

W skrócie: za zabójstwa/deady zdobywamy monety, za które możemy kupować losy na naklejki (dostępne 3 rodzaje: zwykłe, folia i hologramowe). Stickery możemy nakleić na broń, bądź sprzedać na rynku. Ponadto dostępny jest system testerów, loterii, wysyłania prezentów innemu graczowi  - wszystko konfigurowalne za pomocą 30+ ConVarów.

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na steam
  • Create New...