Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Wypromuję twoją sieć / stronę CS:GO!


VGZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam, jako iż postanowiłem wrócić na stare śmieci, czyli tworzenie materiałów na YouTube szukam współprac z serwerami oraz stronami ?

Wyświetlenia, gdy kanał prowadziłem jakościowo i regularnie oscylowały w granicach 50.000 - 200.000 wyświetleń.

Oczywiście z filmami dopiero wracam, lecz myślę, że minimalny target to będzie 10.000 wyświetleń, gdyż w powrocie pomoże moja ekipa posiadająca całkiem fajne zasięgi.

 

Kiedyś posiadałem swój serwer, po reklamie na filmach serwer zyskiwał sporą ilość graczy oraz wzrastał popyt na usługi serwerowe, więc zapewne jak wrócę to będzie podobnie lub jeszcze lepiej!

 

Akceptuję oferty również od sieci serwerowych  - proszę jedynie o konkretne oferty, wszystkie zasięgi filmów przed powrotem jak i po powrocie prześlę w wiadomości prywatnej.

 

Jako, że to jest powrót nie oczekuję sporej ilości zgłoszeń, no ale może ktoś będzie chętny ?

 

Ograniczam się do reklamowania tylko JEDNEJ sieci/fora serwerów!

 

 

Z poważaniem, Norbert.

 

 

  • Super! 1
  • Przykro mi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...