Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Wypromuję twoją sieć / stronę CS:GO!

Recommended Posts

21 minut temu, VGZ napisał:

Wysłałem statystyki do @dredek | Cs-Creativ.pl, by wasze śmieszne oskarżenia rozwiać.

Wyślij je tutaj publicznie - po za tym te statystyki to i tak żaden dowód jest - ty masz coś nie tak... 

Mogłeś je rozwiać wiele wiadomości temu jednym linkiem ewentualnie linkiem i jakimś screenem ale dalej w to brniesz...

?small=347

Myślisz, że będę spełniał twoje oczekiwania, bo ty tak chcesz?

Statystyki wysłałem, kanał wyślę, jak wstawie film, który będzie o powrocie najprawdopodobniej w poniedziałek.

Skoro coś ze mną nie tak, to mnie omijaj?

Może akurat na główną uda się wbić z filmem o takich dwóch oskarżycielach 🙂

Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku, nie mam zamiaru tu się z tobą kłócić.

• Przykro mi 1
5 minut temu, nOt napisał:

Wszystko okej, ale jaki to sens ustalać warunki współpracy nie mając wglądu w twój kanał?

Napisałem post przed startem, by wiedzieć ile osób jest zainteresowanych.

Dalsze szczegóły i warunki można ustalić po ukazaniu kanału.

Tak czy siak napisałem każdemu, że współpracę dopiero możemy sfinalizować parę tygodni po powrocie.

supporter
26 minut temu, VGZ napisał:

Może akurat na główną uda się wbić z filmem o takich dwóch oskarżycielach 🙂

Jeśli chcesz robić film o jakichś 2 dla ciebie "randomowych oskarżycielach" z mygo to życzę powodzenia w karierze.

Na twoim miejscu wstrzymałbym się z oferowaniem danej usługi jeśli nie chcesz pokazać kanału.

• Super! 1
1 minutę temu, Bioły napisał:

Jeśli chcesz robić film o jakichś 2 dla ciebie "randomowych oskarżycielach" z mygo to życzę powodzenia w karierze.

Na twoim miejscu wstrzymałbym się z oferowaniem danej usługi jeśli nie chcesz pokazać kanału.

Przecież to było napisane w sposób żartobliwy, nie mam zamiaru zajmować się jakimiś cyborgami : P

supporter
6 minut temu, VGZ napisał:

Przecież to było napisane w sposób żartobliwy, nie mam zamiaru zajmować się jakimiś cyborgami : P

Akurat w pewny sposób atak słowny na Eseja i So mogłeś sobie darować. Ja postrzegam Eseja jako bardzo odpowiedzialną osobę i przede wszystkim bardzo pomocną. Zawsze pojawią się pytania na temat oferowanej usługi, ponieważ nie ma wszystkich informacji w temacie. Na co sam ostatnio bardzo zwracam uwagę, że tak nie powinno być, ale to inny temat. Szczerze to powinieneś opublikować wszystko to co potrzebne w temacie, a nie brnąć ślepo w swoje zdanie. Podejrzewam, że jakbyś opublikował link do kanału oraz wszystkie statystyki to nie byłoby problemu. Pojawiają się zdania, że jesteś oszustem i chcesz wyłudzić pieniądze od potencjalnych klientów. Szczerze dziwisz się? Nie opublikowałeś nic co mogłoby potwierdzić posiadanie owego kanału na youtube i koledzy chcą rzetelnych informacji o twojej osobie. Zabezpieczenie typu, że współpraca rozpocznie się kiedy wrócą twoje wyświetlenia to małe zabezpieczenie. Mogłeś zawsze na pw z inną osobą się dogadać, że wrzucisz parę odcinków i powiedzmy, że jeden przekroczy 10 tysięcy odsłon i danemu klientowi powiesz, że możemy już w sumie zaczynać, bo moje filmy zaczynają wracać na odpowiednią falę i wtedy ty zgarniesz hajs za reklamę, a klient zostanie bez reklamy i hajsu. Musisz zrozumieć, że oszustów jest dużo i należy każdego przeskanować od stóp do głowy. Twoje zachowanie jest nie odpowiednie w tym momencie. 

Pozdrawiam

• Super! 3
  • Moderator

Zamykam ten jubel. Napisz jeszcze jeden temat, jak będziesz miał poważną ofertę, bo tę można wsadzić między bajki.

Chociaż z drugiej strony.. mogę podjąć się współpracy, ale nie podam linku do sieci, bo to niespodzianka 😄 

• Super! 5
  • Śmieszne 4

2a.png

brand-logo.png

Z kodem rabatowym "TIMOR" zyskasz 10% rabatu na wszystkie usługi przez pierwszy miesiąc!

• Moderator

Temat został zamknięty przez moderatora forum.Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator rozpatrzy go ponownie.

2a.png

brand-logo.png

Z kodem rabatowym "TIMOR" zyskasz 10% rabatu na wszystkie usługi przez pierwszy miesiąc!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By VGZ
      Witam, jako iż postanowiłem wrócić na stare śmieci, czyli tworzenie materiałów na YouTube szukam współprac z serwerami oraz stronami 🙂
      Wyświetlenia, gdy kanał prowadziłem jakościowo i regularnie oscylowały w granicach 50.000 - 200.000 wyświetleń.
      Oczywiście z filmami dopiero wracam, lecz myślę, że minimalny target to będzie 10.000 wyświetleń, gdyż w powrocie pomoże moja ekipa posiadająca całkiem fajne zasięgi.

Kiedyś posiadałem swój serwer, po reklamie na filmach serwer zyskiwał sporą ilość graczy oraz wzrastał popyt na usługi serwerowe, więc zapewne jak wrócę to będzie podobnie lub jeszcze lepiej!

Akceptuję oferty również od sieci serwerowych  - proszę jedynie o konkretne oferty, wszystkie zasięgi filmów przed powrotem jak i po powrocie prześlę w wiadomości prywatnej.

Jako, że to jest powrót nie oczekuję sporej ilości zgłoszeń, no ale może ktoś będzie chętny 🙂

Ograniczam się do reklamowania tylko JEDNEJ sieci/fora serwerów!

PS: LINK DO KANAŁU PRZESYŁAM W WIADOMOŚĆI PRYWATNEJ WRAZ Z STATYSTKAMI, WYŚWIETLENIA NA NOWYM FILMIE PO POWROCIE OSCYLUJĄ W OKOŁO  15.000 WYŚWIETLEŃ W NIECAŁE 20 GODZIN!! JEŻELI, JESTEŚ ZAINTERESOWANY ODEZWIJ SIĘ W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ PO SZCZEGÓŁY.

Z poważaniem, Norbert.

• Create New...