Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Recommended Posts

Witam!

Wiem, ze troche to nie pasuje do działu, którego wybrałem, ale nie znalazłem innego. Dobra, przechodząc do rzeczy, wie ktoś gdzie można zmienić coś w timeleft? Aktualnie mapa chce się zmieniać po 13 rundach, a chciałbym, aby zmieniała się po określonym czasie.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By kox19066
      Cześć,
      Chciałbym, żeby napisy serwerowe na dołączanie gracza do drużyny, łączenie się i rozłączanie z serwera zniknęły. Pisałem taki post jakiś czas temu i dostałem w odpowiedzi link do pluginu tidychat. Wydaje mi się, że zrobiłem wszystko dobrze. Wgrałem plugin i na komendę "rcon sm_tidychat_team 0 " nie wyświetlało się w konsoli, że komenda niepoprawna, ale pomimo tego gdy dołączałem do drużyny to i tak napisy były. 
      Drugą sprawą jest: jak można uzyskać efekt nieskończonej rundy? Nie chodzi mi maksymalny czas (60 minut), tylko coś na przykładzie jak ma brutalcs, że po 60 minutach runda trwa jeszcze 600 minut.
      Ostatnią sprawą jest jak można ustawić "timeleft" w taki sposób, żeby nie pokazywało się ile rund zostało, tylko ile czasu. Na serwerze chciałbym faktycznie jeśli chodzi o czas rudny chciał uzyskać niemalże identyczny efekt jaki jest na serwerach brutalcs.
      Są to trzy zapytania z którymi męczę się już dłuższy czas i nie potrafię znaleźć odpowiedzi na internecie.
      Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
    • By pcku
      Hostname Timeleft
      Zobacz plik Opis
      Plugin dodaje czas mapy do hostname.

Cvar'y:
      sv_hostname_timeleft 0/1 - on/off
      sv_hostname_style 1-3 - wybór stylu pokazywania.

Instalacja standardowa

Autor: baku
      Dodający pcku Wysłany 27.05.2020 Kategoria Pluginy AMXX  
    • By pcku
      HUD Timeleft
      Zobacz plik Opis
      Plugin podmienia czas rundy na timeleft(czas do końca mapy).
      Przydatne na mody w których czas rundy nie jest do niczego potrzebny(np. surf, kz, deathrun, deathmatch).

Instalacja standardowa

Autor: Nicree
      Dodający pcku Wysłany 27.05.2020 Kategoria Pluginy AMXX  
    • By pcku
      Opis
      Plugin podmienia czas rundy na timeleft(czas do końca mapy).
      Przydatne na mody w których czas rundy nie jest do niczego potrzebny(np. surf, kz, deathrun, deathmatch).

Instalacja standardowa

Autor: Nicree
    • By pcku
      Opis
      Plugin dodaje czas mapy do hostname.

Cvar'y:
      sv_hostname_timeleft 0/1 - on/off
      sv_hostname_style 1-3 - wybór stylu pokazywania.

Instalacja standardowa

Autor: baku
  • Create New...