Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

[sprzedam] paczki serwerów / gotowe pluginy


regi669
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na sprzedaż kilka dopracowanych paczek serwerowych :

 

- Only AWP

- Only Mirage

- Arena 1vs1

- Surf + RPG

- Deathrun + Klasy

 

Tworzę także paczki serwerowe na zamówienie klienta (Więcej informacji na priv).

 

Posiadam także szeroki zasób autorskich pluginów m.in :

 

SkinMod : (Modyfikacja dodająca skrzynki oraz klucze na serwer, system wymian między graczami, system rynku, StatTracki oraz NameTagi do broni wylosowanych ze skrzynek, przyjazny dla gracza interfejs, napisana od zera przeze mnie, wzorowana na popularnym pluginie !ws od kgns https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=298770, modyfikacja skierowana głównie do posiadaczy serwerów Only AWP z optymalnym zapisem na MySQL, ze skrzynek można wylosować wszystkie skiny do noży jak i do AWP, więcej info na priv co do działania pluginu) 

 

OnlyAwpCustomRound : Plugin na losowe rundy przystosowany pod serwery Only AWP (% szansa na wylosowanie rundy specjalnej [Only NoScope, AutoBH, FastShooting] + kombinacje trybów np. [Only NoScope + AtoBH])

Plugin pokazuje na hudzie jaka runda jest aktualnie grana przez pierwsze 5 sekund przy starcie każdej rundy, pisany od zera przeze mnie.

 

rTags : System tagów z zapisem na MySQL, konfiguracja tagów dostępna w pliku .cfg, oraz dla wyznaczonej rangi (flagi) dostępna opcja ustawienia customowego tagu komendą !tag, automatyczne usówanie tagów graczom którym skonczy się dana ranga (została zabrana flaga)

 

AutoSlay : Prosty plugin który pozwala Adminowi nadanie slaya na określoną liczbę rund dla użytkownika który złamał regulamin, zapis na Cookies

 

Oraz przerobione pluginy :

 

- Sourcebanspp - Od teraz gracz który otrzymał blokadę przy próbie wejścia na serwer oraz przy otrzymaniu blokady otrzymuje następujące informacje

[Admin banujący ; Data nałożenia blokady ; Data końca blokady ; Powód ; Strona Sourcebans], wszystko wypisane w prosty i czytelny sposób w formie tabeli

 

Spolszczony store by Zephyrus oraz interfejs przerobiony na bardziej przyjazny dla graczy

 

Oraz wiele więcej ciekawych modyfikacji na serwery których tutaj nie wymieniłem.

Piszę także pluginy na zamówienie, zainteresowanych odsyłam na priv.

 

Każdy Plugin oraz paczkę serwera wysyłam z wszystkimi plikami .sp oraz .inc

W celu zakupu oraz ustalenia ceny zapraszam do kontaktu prywatnego na STEAM (Rzadko odpisuje na Forum)

Steam : (https://steamcommunity.com/id/Redzilusz/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...