Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Po aktualizacjach CS:GO...


Krystian Marek Kubiak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z każdą nadchodzącą aktualizacją od kochanego Valve, z serwerami, bądź modyfikacjami, pluginami jest coraz gorzej (przynajmniej u mnie). Pojedyncze pluginy zaczynają crashować serwer i trzeba szukać zamienników etc.

Ale chodzi mi o jeden konkretny problem. Miałem kiedyś serwer BaseBuilder, który naprawdę był grywalny i często gracze w przyzwoitej liczbie na nim przesiadywali, lecz nie wiem z którą aktualizacją serwer zaczął się chrzanić. 

Mimo że na serwerze nie było nic dodawane/usuwane, po prostu przy jakieś ilości graczy zaczął się crashować. Nie wiem co było przyczyną co spowodowało, że serwer mi po prostu upadł.

Jednak nie mam zamiaru się poddawać. Przesiaduję jakiś czas nad tym serwerem i znalazłem jeden problem. Jest to komenda "explode" działa jak komenda "kill", ale gracze często używają jej by uniknąć bana automatycznego za zbyt częste popełnianie śmierci poprzez samobójstwo.

Gdy jestem sam na serwerze nic się nie dzieje jak ją wpisuje, ale razem z jednym z moich adminów zauważyliśmy fakt, że jak jest już więcej niż jeden po wpisaniu tej komendy serwer zaczyna wyrzucać. Po prostu wyskakuje komunikat "Problem z połączeniem. Automatyczne rozłączenie za...."

 

Czy jest mi ktoś w stanie coś doradzić jak pozbyć się tego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...