Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Wspomogę/rozwinę twoją sieć serwerów


Diabełek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !
Szukam sieci/projektu, który potrzebuje osoby od tak zwanego "Community" (dla osób, które nie wiedzą czym się zajmuje ta osoba --> obmyśla strategie reklamujące, stosuje chwyty marketingowe, przekierowuje projekt w stan unikatowości, który przyciąga graczy). 
Dobrze skoro to już mamy za sobą przejdę do mojej osoby. Mam na imię Mikołaj, wiek 21 lat, miejscowość okolice Płocka. Od 13 roku życia próbowałem zbudować swoją pierwszą sieć/projekt, którym głównym zadaniem było dotarcie do jak największej liczby graczy danej dziedziny gry. Początkowo sprawiało mi to wielki kłopot ponieważ nie miałem tak dużego doświadczenia, który pomogłoby mi rozwinąć owy projekt. Po pewnym czasie zacząłem udzielać się w wielu poważnych projektach a moje zdolności Community Managera szybko się rozwinęły i obrały wysoki pułap. W dniu wczorajszym (16.12.2020) skończyłem pracę nad serwerem Fivem dla pewnej ekipy graczy. Serwer w przeciągu 2 tygodni nabrał ok 800 os na platformie discord z wysoką aktywnością. 
(Po więcej wytycznych/statystyk/informacji proszę o kierowanie się na mój discord) 
Idąc dalej... oferuję pełen profesjonalizm,zaangażowanie oraz możliwość rozwinięcia swojego projektu w trybie natychmiastowym (efekty widać już po ok 7 dniach). Oczekuję prawdomówności, szczerości z moją osobą oraz jeżeli mam pracować z jakąś siecią to przygotowania się na drastyczne zmiany oraz wymogi, których oczekuję. 
Liczę na propozycje poważnych projektów, dodam iż nie szukam projektu na chwilkę tylko na długi okres czasu ---> znudziło mi się chodzenie od projektu do projektu, chciałbym stworzyć coś swojego z grupą osób, która chce pokazać klasę. 

Discord : Mr.Diabełek#0047

Życzę miłego dnia i czekam na wiadomości prywatne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...