Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Nowy projekt - forum gier / sieć serwerów CS


devv
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kilka tygodni temu nabyłem forum które wcześniej było związane z tematyką informatyczną (komputerową).

Jakiś czas temu kupiłem licencję IPS, nową domenę, oraz unikatowy szablon który został odpłatnie zaktualizowany do najnowszej wersji IPS'u (4.5.4). Tutaj screen szablonu (strona główna) który widnieje na forum. 

 

Po długim namyśle, stwierdziłem że najbardziej satysfakcjonowałoby mnie zrobienie z aktualnej tematyki - forum gier (+ działy wielotematyczne) lub sieć serwerów CS. Bardziej nastawiałbym się na tą pierwszą tematykę, aczkolwiek jeśli znalazłaby się osoba która posiada swój serwer lub serwery CS i miałaby ochotę otworzyć nowy (własny) projekt "z prawdziwego zdarzenia" pełniąc funkcję Administratora, była osobą kompetentną, zrównoważoną oraz nie szukająca czegoś na chwilę skłaniałbym się na przerobienie forum stricte pod sieć serwerów CS.

 

Co mogę zaoferować od siebie?

  • forum z legalną licencją IPS'u,
  • pełnoletność - co za czym idzie pieniądze na "rozruch" samego forum,
  • kompetencję w prowadzeniu forum o tematyce gier (ogólnotematycznego) oraz sieci serwerów,
  • bardzo dobrą znajomość silnika IPS'u,
  • czas, chęci oraz osobę nie konfliktową, dążącą do zgody niezależnie od systuacji

 

Link do forum (które jest offline) w celu zweryfikowania chociażby licencji - creativve.pro

 

Jeśli jesteś osobą która spełnia te podstawowe wymagania które przedstawiłem wyżej, masz sporo wolnego czasu napisz w prywatnej wiadomości -  a tam podam luźniejszy kontakt w celu szybszej konwersacji. Zapraszam do kontaktu również osoby które chcą dowiedzieć się czegoś więcej lub zadać konkretne pytania w stosunku do moich planów ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...