Skocz do zawartości

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Sourcemod zniknął po aktualizacji serwera.


mambadzik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako iż jest to mój pierwszy post na tym forum chciałbym wszystkich serdecznie przywitać i powiedzieć, że użyłem lupki i odpowiedzi na moje pytanie nie znalazłem na forum, a nawet niestety wujek google nie pomógł.

 

A mianowicie, posiadam serwer na VPS na którym jest plugin Multi1v1. Jest to mój pierwszy serwer także uczę się na własnych błędach i.. No ostatnie błędy po prostu mnie przerosły, a mianowicie po wgraniu sporej ilości pluginów i skonfigurowaniu ich tak, jak chciałem valve wypuściło aktualizację, za czym idzie oczywiście konieczność aktualizacji serwera, jeszcze nie ogarnąłem automatycznej aktualizacji serwera, ale wiem że to można zrobić (tutaj pierwsza prośba jakby mógł ktoś łopatologicznie wytłumaczyć jak to zrobić-byłbym wdzięczny-albo chociaż zalinkować), ale nie w tym problem.

 

Zalogowałem się do SteamCMD, zalogowałem się jako anonymous no i poleciało app update 740 validate. Jakie było moje zdziwienie gdy wchodząc na serwer ujrzałem mapę de_aztec oraz brak jakichkolwiek pluginów. Usunęło Sourcemoda, metamoda, zauważyłem również że domyślnie pobrało mapcycle oraz maplist, plik server.cfg został taki, jak przed aktualizacją.

 

I tutaj pytanko, jak zrobić aby nie pobierało "domyślnych" plików, albo żeby nie usuwało sourcemoda, metamoda i wszystkich moich pluginów które były już zainstalowane i skonfigurowane na cacy..?
Nie ukrywam, że wpienił mnie ten widok nieziemsko, bo trochę godzin poszło się eee.. no, wiadomo.

 

Pozdrawiam,

Kacper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...