Jump to content

Nowy szablon forum

mygo.pl

Stworzyliśmy dla Was nowy wygląd forum. Z pewnością znajdziesz rzeczy, które wg Ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w specjalnym wątku.

Czytaj więcej

Jak założyć własną sieć

serwerów CS

Zastanawiasz się nad prowadzeniem własnej sieci serwerów? Przeczytaj podstawowe informacje, na które należy zwrócić uwagę, przy takim projekcie.

Czytaj więcej

Tworzymy spis sieci

dodaj swoją

Dodaj sieć do której należysz, pozwoli to na promocję i budowę ogólnopolskiej bazy sieci CS.

Czytaj więcej

Kupię serwer multiarena

Recommended Posts

Witam. Jak w nazwie tematu jestem zainteresowany kupnem serwera MultiArena. Zależy mi aby serwer miał garstkę stałych graczy oraz aby serwer był dobrze zrobiony. Serwer kupię tylko i wyłącznie od użytkownika mającego jakis dłuższy staż na mygo. Budżet do 200 zł. Jeżeli znajdzie się jakaś ciekawa oferta jestem skłonny zapłacić wiecej nawet do 400 zł. Nie zamykam się na kwoty podane powyżej więc proszę pisać, wszystko zależy od serwera i jego stanu. 

Pozdrawiam. 

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Maroxx
      Zobacz plik [Paczka] MultiArena 1vs1 + MAPY
      Paczka została "sklejona" prze ze mnie z darmowych pluginów znajdujących się w internecie. Oferuję pomoc  przy wgraniu i skonfigurowaniu paczki.

Lista Pluginów:
      abner_resetscore.smx admin-flatfile.smx adminhelp.smx adminmenu.smx antiflood.smx BanIdFix.smx basechat.smx basecomm.smx basetriggers.smx basevotes.smx chat-processor.smx clientprefs.smx csgo_advanced_esp.smx csgo_agentschooser.smx drapi_show_damage.smx FixHintColorMessages.smx fortnite_emotes_extended.smx funcommands.smx funvotes.smx gloves.smx H2K_Kontakt.smx H2K_Rangi.smx H2K_Vip.smx hl_challenge.smx kento_rankme.smx mapchooser_extended.smx maroxx_timeleft.smx multi1v1.smx nextmap.smx opisvip.smx PanoramaMapCrashFix-v1.4.0.smx playercommands.smx reservedslots.smx rockthevote.smx sbpp_admcfg.smx sbpp_checker.smx sbpp_main.smx 1sbpp_report.smx ServerAdvertisements3.smx sounds.smx store.smx tagiarena.smx  
      W !store znajdują się tagi i kolory wiadomości na czacie
      Dodający Maroxx Wysłany 03.12.2020 Kategoria Całe paczki  
    • By Maroxx
      Paczka została "sklejona" prze ze mnie z darmowych pluginów znajdujących się w internecie. Oferuję pomoc  przy wgraniu i skonfigurowaniu paczki.

Lista Pluginów:
      abner_resetscore.smx admin-flatfile.smx adminhelp.smx adminmenu.smx antiflood.smx BanIdFix.smx basechat.smx basecomm.smx basetriggers.smx basevotes.smx chat-processor.smx clientprefs.smx csgo_advanced_esp.smx csgo_agentschooser.smx drapi_show_damage.smx FixHintColorMessages.smx fortnite_emotes_extended.smx funcommands.smx funvotes.smx gloves.smx H2K_Kontakt.smx H2K_Rangi.smx H2K_Vip.smx hl_challenge.smx kento_rankme.smx mapchooser_extended.smx maroxx_timeleft.smx multi1v1.smx nextmap.smx opisvip.smx PanoramaMapCrashFix-v1.4.0.smx playercommands.smx reservedslots.smx rockthevote.smx sbpp_admcfg.smx sbpp_checker.smx sbpp_main.smx 1sbpp_report.smx ServerAdvertisements3.smx sounds.smx store.smx tagiarena.smx  
      W !store znajdują się tagi i kolory wiadomości na czacie
    • By kante92
      jak w temacie , poszukuje osoby która mi zrobi paczkę Multi Arena 1on1.
    • By chomik
      Poszukuje osobe na stanowisko współwłaściciela/opiekuna serwera multiarena 1vs1 csgo.

Wymagam od takiej osoby:
      -minimum 17 lat.
      -chęci do pracy.
      -minimum wolnych 2-3 godzin dziennie.
      -chęci do rozwijania serwera+podstawowej znajomości z czym się to je.
      -wysokiej kultury osobistej i dojrzałości.
      -pomocy finansowej na opłate serwera+reklamę.

Wszystkie zaintetesowane osoby zapraszam do kontaktu pw.

Dodam że serwer będzie na sieci CSowicze.pl 
    • By thegreenboy
      Witam.

Gdzie wgrać na serwerze postawionym na linux pliki z Multi Arena 1v1 żeby to wgl się włączyło? Ponieważ wgralem do Addons->SourceMod wszystkie pliki i nic nie działa. Ma ktoś może jakieś rozwiązanie?

Pozdrawiam,
  • Create New...